crosssearch

Villa Nena se nachází na pěkném místě, pouhých asi 20 m od moře. Banjole je letovisko v jižní Istrii, jedná se o malebnou rybářskou vesnici ležící jihovýchodně od Puly, mezi zálivy Solin a Paltan. Je příjemným místem pro prožití dovolené a to hlavně díky množství zátok,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Villa Nena se nachází na pěkném místě, pouhých asi 20 m od moře. Banjole je letovisko v jižní Istrii, jedná se o malebnou rybářskou vesnici ležící jihovýchodně od Puly, mezi zálivy Solin a Paltan. Je příjemným místem pro prožití dovolené a to hlavně díky množství zátok, poloostrovů, pláží, sportovišť a rekreačních zařízení. Letovisko je navštěvováno zejména rodinami s dětmi, milovníky plodů moře, sportovními rybáři a ideální je také pro seniory.

Vybavení

Standardně vybavené apartmány, možnost parkování u domu. Asi 300 m od domu je restaurace a obchod.

Ubytování

Villa Nena nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu v 2 až 4-lůžkových apartmánech typu BILO a TRILO s vybaveným kuchyňským koutem, soc. zařízením, balkonem nebo terasou. Bližší popis jednotlivých typů apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme návštěvu místních restaurací a ochutnání lahodných středomořských specialit.

Sport

Plážové a vodní sporty, půjčovna loděk a vodních skútrů. V městečku kavárny, restaurace, v hlavní sezóně chorvatská živá hudba. Pro děti: hřiště pro plážové sporty, pískoviště, atrakce.

Tipy

Pula: největší město Istrie s antickými památkami, jejichž dominantou je třetí největší římský amfiteátr na světě z I. stol. Rovinj: nejfotogeničtější a nejromantičtější město umělců. Jeho charakteristickou siluetu se zvonicí vytváří barokní kostel sv. Eufemie. Brijunské ostrovy: národní park, který je tvořen 2 velkými a 13 malými ostrůvky.

Pláž

Oblázkově-kamenitá: asi 400 m od vily.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000