crosssearch

Villa Katica se nachází na pěkném místě, asi 300 m od centra letoviska. Banjole je letovisko v jižní Istrii, jedná se o malebnou rybářskou vesnici ležící jihovýchodně od Puly, mezi zálivy Solin a Paltan.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Villa Katica se nachází na pěkném místě, asi 300 m od centra letoviska. Banjole je letovisko v jižní Istrii, jedná se o malebnou rybářskou vesnici ležící jihovýchodně od Puly, mezi zálivy Solin a Paltan. Je příjemným místem pro prožití dovolené a to hlavně díky množství zátok, poloostrovů a pláží. Letovisko je navštěvováno zejména rodinami s dětmi, milovníky plodů moře, sportovními rybáři a ideální je také pro seniory.

Vybavení

Standardně vybavený apartmán, možnost parkování v blízkosti domu. Asi 300 m od domu je restaurace a obchod.

Ubytování

Villa Katica nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu v 4-lůžkovém apartmánu typu TRILO s možností 2 přistýlek, s vybaveným kuchyňským koutem, TV/SAT, klimatizací, soc. zařízením a balkonem/terasou.

TRILO 4+2:
Obsazenost 4-6 osob, 4 lůžka a možnost 2 přistýlek, dvě dvoulůžkové ložnice a místnost s kuch. koutem, TV/SAT, klimatizace, soc. zařízení, balkon/terasa.

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme návštěvu místních restaurací a ochutnání lahodných středomořských specialit.

Sport

Plážové a vodní sporty, půjčovna loděk a vodních skútrů. V městečku kavárny, restaurace.

Tipy

Pula: největší město Istrie s antickými památkami, jejichž dominantou je třetí největší římský amfiteátr na světě z I. stol. Rovinj: nejfotogeničtější a nejromantičtější město umělců. Jeho charakteristickou siluetu se zvonicí vytváří barokní kostel sv. Eufemie. Brijunské ostrovy: národní park, který je tvořen 2 velkými a 13 malými ostrůvky.

Pláž

Oblázkově-kamenistá: asi 1 000 m od vily.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000