crosssearch

Villa Helena je situována v oblíbeném městečku Banjole. Jedná se o malebnou rybářskou vesnici ležící jihovýchodně od Puly, mezi zálivy Solin a Paltan. Banjole je příjemným místem pro prožití dovolené a to hlavně díky množství zátok, poloostrovů, pláží, sportovišť a rekreačních...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita

4-lůžkový apartmán: 2
Celkem osob: 8

Poloha

Villa Helena je situována v oblíbeném městečku Banjole. Jedná se o malebnou rybářskou vesnici ležící jihovýchodně od Puly, mezi zálivy Solin a Paltan. Banjole je příjemným místem pro prožití dovolené a to hlavně díky množství zátok, poloostrovů, pláží, sportovišť a rekreačních zařízení. Letovisko je navštěvováno zejména rodinami s dětmi, milovníky mořských plodů, sportovními rybáři a ideální je také pro seniory.

Vybavení

Standardně vybavené apartmány, možnost parkování.

Ubytování

Villa Helena nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu ve 4-lůžkových apartmánech typu BILO s vybaveným kuchyňským koutem a soc. zařízením.

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme využití nabídky místních kulinářkých specialit.

Sport

Plážové a vodní sporty, půjčovna loděk a vodních skútrů. V městečku kavárny, restaurace, v hlavní sezóně chorvatská živá hudba. Pro děti: hřiště pro plážové sporty, pískoviště, atrakce.

Tipy

Pula: největší město Istrie s antickými památkami, jejichž dominantou je třetí největší římský amfiteátr na světě z I. stol. Rovinj: nejfotogeničtější a nejromantičtější město umělců. Jeho charakteristickou siluetu se zvonicí vytváří barokní kostel sv. Eufemie. Brijunské ostrovy: národní park, který je tvořen 2 velkými a 13 malými ostrůvky. Nachází se zde jedno z nejstarších golfových hřišť.

Pláž

Oblázkově-kamenitá: v okolí naleznete množství dalších pěkných pláží.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000