crosssearch

Apartmány No name

Chorvatsko, Istrie - Banjole

Privátní apartmány různých typologií v Banjole - odpovídají standardním nárokům na ubytování. Atraktivní přírodní rezervace Kamenjak láká ke krátkým i celodenním výletům za koupáním v panenské přírodě, na oblázkových plážích v dramatických scenériích zelených pinií,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Privátní apartmány různých typologií v Banjole - odpovídají standardním nárokům na ubytování. Atraktivní přírodní rezervace Kamenjak láká ke krátkým i celodenním výletům za koupáním v panenské přírodě, na oblázkových plážích v dramatických scenériích zelených pinií, středomořské flóry a otevřeného krasu. Doporučujeme pro výhodný poměr kvality, služeb a ceny.

Ubytování

Apartmány mají standardní vybavení, TV, terasa, balkón, lodžie nebo posezení v zahradě, zpravidla gril, vybavený kuchyňský kout nebo kuchyně, příslušenství, místo pro auto, klimatizace a pes za příplatek. Pláže jsou oblázkové, kamenité, veřejné pláže v Premantuře oblázkové s pozvolným vstupem, bezbariéová pláž v Runke s pozvolnými a stupňovitými vstupy, s oporou pro ruce, pro invalidní vozíky, pláže Přírodní rezervace Kamenjak - oblázkové v zátokách s pozvolnými vstupy, skalnaté mimo zátoky. Vzdálenost od moře cca 150 - 650m, cca 250 - 800 m od centra, autobus do Puly 1 - 1,5 km.

Poloha

do 700 m od moře

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000