crosssearch

Orea Wellness Hotel Horizont

Česká Republika, Železná Ruda (zobrazit na mapě) mapa

Orea Wellness Hotel Horizont v nádherném horském prostředí je vhodný svým vybavením i okolím jak pro aktivní zimní dovolenou tak i k relaxaci.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Orea Wellness Hotel Horizont

 

Kvalitní hotel Orea Wellness Hotel Horizont v nádherném horském prostředí je vhodný svým vybavením i okolím jak pro aktivní zimní dovolenou tak i k relaxaci.

Poloha Hotelu

Hotel Orea Wellness Hotel Horizont se nachází na jižním svahu vrchu Pancíř 1100 m n. m. v CHKO Šumava. ,,Vzdušné lázně" v klidném a překrásném prostředí jsou vhodným místem pro rehabilitační pobyty a letní turistiku.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeře formou bufetu.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením( sprcha, WC) jsou vybaveny TV/SAT a telefonem. Orea Wellness Hotel Horizont  nabízí bezbariérové pokoje. Pobyt se psem je možný za poplatek.

Vybavení Hotelu

Restaurace, pivnice, bar, terasa. Hotel nabízí svým klientům půjčovnu sportovního vybavení, kadeřnictví, pedikúru, manikúru a kulečník. Nový balneo areál na ploše 1200 m2 nabízí unikátní wellness komplex: hotelový bazén, whirpool, sauna, římská vonná lázeň. Načerpat novou energii můžete při masážích, perličkových koupelích, zábalech a dalších procedurách. K dispozici je spinning, nordic walking, jóga, moderní fitness.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000