crosssearch

Moderní hotel s kompletně zrenovovanými pokoji patří k nejlépe vybaveným hotelům v oblasti. Hotel nabízí výbornou kuchyni a bohaté vybavení nejen pro aktivní dovolenou, ale i pro dokonalou relaxaci. Hotel je tvořen dvěma propojenými budovami a třetí budovou vzdálenou 100 m -...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Moderní hotel s kompletně zrenovovanými pokoji patří k nejlépe vybaveným hotelům v oblasti. Hotel nabízí výbornou kuchyni a bohaté vybavení nejen pro aktivní dovolenou, ale i pro dokonalou relaxaci. Hotel je tvořen dvěma propojenými budovami a třetí budovou vzdálenou 100 m - depandance Šumava.

Poloha

Hotel se nachází v obci Srní, v lokalitě se zachovalou šumavskou přírodou, s průzračnými jezery a krásnými lesy. Hotel je výborným výchozím bodem k podnikání výletu do oblíbených a známých míst Národního parku Šumava, např. Prášily, Modrava, Tříjezerní slatě, Kašperské Hory a mnoho dalších.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí (v hlavní budově hotelu Srní), nekuřácká restaurace, nekuřácká jídelna, letní terasa, bar, bazén, sauna, pára (vše zdarma v hlavní budově hotelu Srní), bowling, půjčovna horských kol (oboje v hlavní budově), parkoviště (zdarma).

Ubytování

Depandance Šumava: pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny TV/SAT, telefonem a rádiem. Možnost jedné přistýlky. Pokoje jsou nekuřácké.

Stravování

Snídaně. Snídaně se podávají formou bufetu. Možnost dokoupení večeří podávaných formou bufetu. Při malé obsazenosti hotelu jsou snídaně i večeře podávány v hlavní budově hotelu Srní.

Informace pro klienty

na místě je vybírána pobytová taxa 20 Kč/den/osoba od 12 let.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000