crosssearch

Výborná poloha hotelu s příjemnou a rodinnou atmosférou je ideálním místem pro strávení kvalitní dovolené, zvláště pak pro rodiny s dětmi. Okolí hotelu nabízí možnost výletů po cyklostezkách až do sousedního Bavorska, nedaleký Western ranč Podolí zase nabízí jízdu na koni a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Výborná poloha hotelu s příjemnou a rodinnou atmosférou je ideálním místem pro strávení kvalitní dovolené, zvláště pak pro rodiny s dětmi. Okolí hotelu nabízí možnost výletů po cyklostezkách až do sousedního Bavorska, nedaleký Western ranč Podolí zase nabízí jízdu na koni a řeka Otava je oblíbeným turistickým cílem.

Poloha:

Hotel se nachází na jižním svahu vrchu Pancíře na horské louce 800 m od hlavní komunikace, v 1100 m n. m. v CHKO Šumava, která je ideálním místem pro outdoorové letní aktivity, turistiku a cykloturistiku. Mezi nejoblíbenější výlety patří Černé a Čertovo jezero z vrcholu Špičáku (1202 m n. m.), kam se dostanete lanovkou ze sportovního areálu Špičák, kde je půjčovna kol a oblíbený KONA BikePark.

Vybavení:

Vstupní hala s recepcí, připojení k internetu (společné prostory) zdarma, restaurace, denní bar, letní terasa, sauna, solárium, půjčovna horských kol (vše za poplatek), venkovní dětské hřiště, dětský koutek, úschovna horských kol, parkoviště (za poplatek). Neomezený vstup do hotelového bezénu v Orea Resort Horizont (denně od 8:00 do 12:00 a od 13:00 do 21:00)Wellness centrum a rehabilitace v hotelu Orea Wellness Horizont (cca 800 m) za poplatek.

Ubytování:

Pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny TV/SAT, Wi-Fi, telefonem a trezorem (za poplatek). Rodinné pokoje s čajovým a kávovým setem s rychlovarnou konvicí k dispozici zdarma. Hotel má k dispozici bezbariérové pokoje.

Stravování:

Snídaně. Snídaně jsou podávány formou bufetu. Možnost dokoupení večeří podávaných formou bufetu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000