crosssearch

Areál je umístěn v klidném prostředí lesoparku s minerálními prameny a cestami pro pěší i cykloturisty. Je vzdálen asi 1 km od středu města.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Ubytování

chaty – chatová osada nabízí turistické ubytování ve 30 čtyřlůžkových chatkách. Vybavení chatky tvoří dvě palandy, skříně, stůl, židle, lůžkoviny a elektřina. Sociální zařízení a sprchy s teplou vodou po celý den jsou společné. K dispozici je i zahradní nábytek. V případě potřeby možnost zapůjčení ledničky a elektrického topení. Chaty Mobile Home pro 4–5 osob, včetně kompletního vybavení (2 ložnice, obytná kuchyň, sprcha, WC, terasa, TV, ložní prádlo, nádobí).

Vybavení areálu

přírodní koupání cca 400m v jezeře Amerika, 2000m Aqupark, kiosek, společenská místnost, pingpongové stoly, ruské kuželky, volejbalové hřiště, půjčovna veškerých sportovních potřeb (jízdní kola, loďky, lehátka, vařič, elektrické topení). Možnost výletů : 4km Komorní hůrka,4km hrad Seeberg, 10kmMOtýlí dům, 12km přírodní reservace SOOS.Golfová hřiště 5km Házlov,20km SOkolov,22km Luby.

Poloha areálu

areál je umístěn v klidném prostředí lesoparku s minerálními prameny a cestami pro pěší i cykloturisty. Je vzdálen asi 1 km od středu města.

Stravování

Typ stravy: bez stravy - široká nabídka nápojů a vynikající domácí kuchyně. Možnost dokoupení snídaně, oběda či večeře. V letních měsících je otevřena i letní terasa.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000