crosssearch

hotel vystavěný přímo uprostřed krás Moravskoslezských Beskyd se nachází v údolí potoka Sepetný ve stejnojmenném rekreačním centru. Pohled dotváří vrchol Lysé hory, který je vyhledávaným cílem vše ch milovníků přírody.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha Hotelu

hotel vystavěný přímo uprostřed krás Moravskoslezských Beskyd se nachází v údolí potoka Sepetný ve stejnojmenném rekreačním centru. Pohled dotváří vrchol Lysé hory, který je vyhledávaným cílem vše ch milovníků přírody

Ubytování

zmodernizované dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, pokoje typu LUX, rodinné pokoje nebo pokoj pro vozíčkáře umístěny v klidné části hotelu a všechny jsou nekuřácké. Mezi standardní vybavení pokojů patří vlastní soc. zařízení, TV s rádiovým a DVD přehrávačem, Wi-Fi, fén, minibar, župany, osušky,
ručníky, papuče. Možnost dětské postýlky (za poplatek). Všechny pokoje jsou vybaveny protihlukovými dveřmi a okny se žaluziemi.

Stravování

vlastní, možnost dokoupení snídaní a večeří.

Služby (wellness)

monitorované parkoviště (zdarma), úschovna kol, 2 sportoviště s umělým trávníkem (volejbal, basketbal, tenis, apod.), trampolína, cvičná stěna, dětský koutek. Relaxcentrum hotelu Sepetná (spojeno tunelem s hotelem Sepetná): krytý bazén, nerezový plavecký bazén, bublinková lavice, masážní chrlič, dětský bazének s vodní stěnou, vodní houpačka, whirlpool, parní kabina, sauna, turbo-bio vertikální solárium, spinningový sál, stolní tenis, stylový bar a bowling.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000