crosssearch

Hotel Odra se nachází v centru rekreační oblasti Beskyd, v obci Ostravice.

Konečná cena za osobu od: 3 890 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

hotel Odra se nachází v centru rekreační oblasti Beskyd, v obci Ostravice. Celá tato oblast je protkána množstvím turistických stezek a největším skvostem a chloubou jsou unikátní dřevěné stavby.

Vybavenost

dvoulůžkové a třílůžkové pokoje a apartmány. Pokoje jsou vybaveny barevným televizorem, SAT TV, centrálním videem a rádiem.

Stravování

plná penze - snídaně rozšířená kontinentální, oběd a večeře - výběr z menu.
Stravování probíhá v hotelové restauraci.

Služby (wellness)

denní bar, noční bar, restaurace (s terasou), fitness centrum a krytý bazén, sauna,solárium, masáže a rehabilitace (lékař v objektu). Možnost zapůjčení stolních her,kulečník, minigolf, ruské kuželky a stolní tenis - venkovní, půjčovna horských kol, krytástřelnice (vzduchovka), dětské hřiště. Venkovní ohniště - možnost grilování, podvodní masáže, vířivky na horní a dolní končetiny, perličkové a hydromasážní vany, lymfodrenáže, parafínové obklady, klasické masáže, inhalace, elektroléčba, magnetoterapie, sauna,
fitness centrum, bazén s vířivkou, protiproudem a masážními tryskami, bio sauna, finská sauna, sauna s krbem na dřevo, venkovní bazén s vířivkou, parní bylinná lázeň, parní solná a eukalyptová lázeň, tepidárium, solná odpočívárna, zážitkové sprchové boxy, hydromasáží whirlpool, suchá sauna.

Wellness program 1:
REKONDIČNÍ POBYT
Ubytování, plná penze, rehabilitační procedury dle vlastního výběru - 4 procedury denně.
U 7 denních pobytů 2x vstup do Hotelu Odra PARADISE zcela ZDARMA

Wellness program 2:
REKREAČNÍ POBYT
Ubytování, polopenze. Možnost dokoupení procedur.

Wellness program 3:
WELLNESS POBYT - 3 dny
2x ubytování, 2x polopenze (snídaně formou švéd. stolů,večeře výběr z menu)
Každodenní využití vnitřního vyhřívaného bazénu a fitness, 1 x obkl.parafínem, 1x vířivá koupel na dolní končetiny,1 x perličková lázeň solná, 1 x vířivá koupel na horní končetiny. Sleva 50% na vstup do wellness HOTEL ODRA PARADISE.

WELLNESS POBYT - 5 dnů
4x ubytování, 4x polopenze (snídaně formou švéd. stolů,večeře výběr z menu)
Každodenní využití vnitřního vyhřívaného bazénu a fitness, 1 x obkl.parafínem, 1x vířivá koupel na dolní končetiny, 2 x perličková lázeň solná, 1 x vířivá koupel na horní končetiny.
Sleva 50% na vstup do wellness HOTEL ODRA PARADISE.

Wellness program 4:
WELLNESS POBYT PRO SENIORY
ubytování, polopenze, každodenní využití vyhřívaného bazénu a fitness centra, sleva 50% na vstup do wellness centra ODRA PARADISE, 3x perličková lázeň solná, 2x obklad parafínem, 2x vířivá koupel na dolní končetiny a 2x vířivá koupel na horní končetiny

WELLNESS POBYT PRO SENIORY 7 dnů

6 x ubytování , 6 x stravování formou polopenze, 6 x vstup do bazénu s protiproudem a vířivkou, 4 x vstup do sauny, 3 x solnou perličkovou koupel, 3 x parafinový zábal, 2 x vířivou koupel na horní končetiny a 2 x na dolní končetiny + 50 % slevu na vstup do HOTEL ODRA PARADISE - jedinečný wellness v Beskydech.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 414 termínů

Celkem 414 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000