crosssearch

Kladenka je příjemný horský hotýlek situovaný v malebném údolí Javořího potoka v nadmořské výšce 1000 m na turistické cestě Pec pod Sněžkou – Pražská bouda, stranou od frekventovaných míst.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Ubytování

celoročně je k dispozici 45 lůžek v šestnácti 1–5lůžkových pokojích. Veškeré pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, většina z nich nabízí romantický, slunný výhled na panorama Krkonoš. V roce 2007 byly pokoje rekonstruovány, nově vymalovány a kompletně vybaveny novým ložním prádlem včetně přikrývek a polštářů. Pokoje lze na požádání dovybavit zařízením pro pobyt s malými dětmi (postýlka, minilednička, varná konvice, teploměr, nočník atd.).

Vybavení Hotelu

k vybavení pro volný čas patří kromě bazénu sauna s ochlazovacím bazénkem, biliár, fotbálek, stolní hokej, ping-pong, karetní stůl, malá ruleta, vzduchovková střelnice, Nintendo Wii, šipky, malé fitko, solárium, dětský koutek, WiFi internet, půjčovna kol a koloběžek. Součástí vybavení je také prostor pro firemní akce vybavený flipchartem, dataprojektorem s promítacím plátnem, TV + DVD a prostor pro cvičení. Vhodné pro rodiny s dětmi, firemní klientelu, fit­ness pobyty, seniorské programy. Po okolí lze podnikat výlety pěšky, na kole nebo koloběžce, v létě sbírat houby či borůvky. Doprava zavazadel z parkoviště v Peci pod Sněžkou zdarma, doprava osob za poplatek. V období, kdy není sníh, lze na povolení KRNAP dojet autem přímo až na místo. V recepci si můžete zapůjčit TV. Veškeré prostory jsou vybaveny sítí pro připojení k internetu. Hotýlek je nekuřácký.

Poloha Hotelu

Kladenka je příjemný horský hotýlek situovaný v malebném údolí Javořího potoka v nadmořské výšce 1000 m na turistické cestě Pec pod Sněžkou – Pražská bouda, stranou od frekventovaných míst.

Stravování

Typ stravy: polopenze - zahrnuje snídani formou švédského stolu a večeři o pěti chodech. Servírovaný předkrm a polévku doplňuje salátový bar, který je k dispozici po dobu večeře. Následuje hlavní chod, který zakončuje sladká tečka. Každý den si lze vybrat z menu obsahujícího tři předkrmy a tři hlavní jídla. O mlsné jazýčky se postarají kuchaři pod vedením Ondřeje Slaniny, známého z kulinářského pořadu Kluci v akci. Chloubou je vyhlášená vinotéka s šedesáti druhy vín z osmi tradičních vinařských zemí.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000