crosssearch

Hotel Horizont se nachází v centru malebného horského střediska Pec pod Sněžkou (756 m n. m.) na úpatí Sněžky a je ideálním místem pro celoroční dovolenou.

Konečná cena za osobu od: 2 405 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Hotel Horizont se nachází v centru malebného horského střediska Pec pod Sněžkou (756 m n. m.) na úpatí Sněžky a je ideálním místem pro celoroční dovolenou.

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha, WC), Sat/TV, telefonem, fénem, minibarem a elektronickým trezorem.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu, oběd a la carte.

Lyžování

Pec pod Sněžkou leží v Královéhradeckém kraji na řece Úpě a patří mezi nejznámější a nejnavštěvovanější rekreační střediska v Krkonoších. Toto významné horské středisko je centrem cestovního ruchu a přímo ve městě se nachází areál Ski Pec, který patří k nejlepším v ČR. Hraniční hora s Polskem Sněžka je svými 1602 metry nejvyšší horou na území České republiky.

Vybavení hotelu

Recepce (směnárna), restaurace, café&restaurant, sport bar, bar restaurant Panorama (v 18. patře hotelu), dětský koutek, sportcentrum, wellness centrum, konferenční prostory, hlídané hotelové parkoviště, výtahy, Wifi internet, kadeřnictví, prodejna suvenýrů, lyžařská škola, půjčovna lyžařského vybavení, trezor, praní prádla, skibus.

Sportcentrum

bazén, whirlpool, sauna, fitness, solárium, ricochet, squash, spinning, kuželková dráha, stolní tenis, badminton (venkovní).

Wellness/fyzioterapie: klasické masáže, reflexní masáže, čínské energetické masáže, čokoládové a skořicové zábaly, medové masáže, masáže a originál zábaly ze souostroví Fidži, originál thajské masáže, vířivá a perličková koupel, lymfodrenáž, laserová terapie, rašelinové zábaly, zábaly z minerálního bahna, CO2 zábaly…

Info

Hotel je vhodný pro pořádání firemních a společenských akcí (konferenční místnosti, moderní technika, WiFi internet, rauty, coffeebreaky, slavnostní menu atd.) WiFi internet – v konferenčních místnostech, restauraci, café&restaurantu a u recepce zdarma.

WiFi internet na pokojích za poplatek (nutné objednat předem), domácí zvířata povolena (za poplatek) – 250 Kč/noc parkování na hlídaném parkovišti (za poplatek) – 100 Kč/auto/noc, WiFi internet v konferenčních prostorách, v restauraci a u recepce zdarma. WiFi internet na pokojích za poplatek.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 358 termínů

Celkem 358 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000