crosssearch

Hotel se nachází cca 20 minut klidné pěší chůze od lázeňské kolonády, nedaleko od přehrady a letního aquaparku Duha. Disponuje moderním komfortem nových a rekonstruovaných pokojů, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, LCD TV se satelitním příjmem, minibarem,...

Konečná cena za osobu od: 3 340 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

LUHAČOVICE

významné lázeňské město zaměřené na léčbu pohybového aparátu, trávícího, dýchacího a oběhového ústrojí, onkologické nemoci a léčbu poruch látkové výměny (obezity, apod.) pro dospělé i děti.

Hotel POHODA****

se nachází cca 20 minut klidné pěší chůze od lázeňské kolonády, nedaleko od přehrady a letního aquaparku Duha. Disponuje moderním komfortem nových a rekonstruovaných pokojů, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, LCD TV se satelitním příjmem, minibarem, telefonem, bezdrátovým internetovým připojením, klimatizací, balkonem nebo francouzským oknem. Součástí hotelu je stylová resturace, dětský koutek, kongresové a party salonky a nově zrekonstruované relaxační centrum nebo centrum Wellness s plaveckým bazénem, dvěma vířivými bazény, saunovým světem a fitness. Masáže provádí odborně školení maséři a masérky.

Spojení s městským centrem je zajištěno pomocí pravidelné bezplatné hotelové dopravy, a to v dopoledních i odpoledních hodinách. Hotel Pohoda Vás uvítá přátelskou rodinnou atmosférou, kterou si vychutnáte s celou rodinou nebo při individuálním pobytu. Procházky a cyklovýlety do okolí Luhačovic jsou vítaným aktivním odpočinkem, k dispozici je dostatek tras pro začátečníky i náročnější turisty a cykloturisty.

Ve Wellness a Saunovém světě hotelu Pohoda je Vám k dispozici:

- 15m dlouhý plavecký bazén s masážními chrliči a vývěvou

- relaxační vířivý bazén pro 12 osob s teplotou vody 35°C

- whirlpool pro 4 osoby s teplotou vody 35°C

- finská sauna

- bylinková sauna

- parní eukalyptová sauna

- tepidárium

- relaxační prostor s anatomicky tvarovanými lehátky a výhledem do zeleně

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 568 termínů

Celkem 568 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000