crosssearch

Hotel je tvořen vzájemně propojenými budovami - Miramare I*** a Miramare II**** . Poskytuje více jak 80 lázeňských, wellness a nadstandartních procedur pod jednou střechou. K léčbě jsou využívány vlastní léčebné minerální prameny.

Konečná cena za osobu od: 5 550 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

LUHAČOVICE - významné lázeňské město zaměřené na léčbu pohybového aparátu, trávícího, dýchacího a oběhového ústrojí, onkologické nemoci a léčbu poruch látkové výměny (obezity, apod.) pro dospělé i děti.

HOTEL MIRAMARE - je tvořen vzájemně propojenými budovami - Miramare I*** a Miramare II**** . Poskytuje více jak 80 lázeňských, wellness a nadstandartních procedur pod jednou střechou. K léčbě jsou využívány vlastní léčebné minerální prameny. Nachází se zde: Jávský masážní salon, dvě restaurace s možností dietní stravy a konzultací s odborným nutričním terapeutem, odborný lékařský personál, zdravotnická služba 24 hodin denně, dva bazény, sauna a solárium, denní bar, kadeřnictví, manikúra, pedikúra a kosmetika. Vlastní uzavřené parkoviště je přímo před hotelem.

Ubytování je v pokojích superior = MIRAMARE ll, komfortně zařízené pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením, TV+SAT, WI-FI zdarma, telefonem a ledničkou (na přání minibar), částečně s balkónem, a v pokojích standard = MIRAMARE l, se sprchou, WC, TV+SAT a telefonem, bez balkonu.

U pobytů v pokojích superior je zapůjčené županu ZDARMA, u všech pobytů je volný vstup do bazénu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 197 termínů

Celkem 197 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000