crosssearch

Vital Sklář

Česká Republika, Krkonoše

Nový Vital Hotel Sklář**** je modernější, barevnější, útulnější, vybavenější - jednoduše lepší!

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Nový Vital Hotel Sklář**** je modernější, barevnější, útulnější, vybavenější - jednoduše lepší! Nabízí Vám moderně zařízené pokoje, trezory na pokojích, interaktivní hotelový informační systém, internetový koutek a WiFi, dětský koutek, otevřenou kuchyni, kongresové centrum a plně bezbariérový přístup.

Název ,,vital hotel" reprezentuje filozofii zdravého životního stylu a vyvážené stravy dle nejmodernějších trendů ve wellness a gastronomii. Bazén, sauna, vířivka, parní lázeň, fitness centrum, Relax & Care centrum s relaxačními procedurami a kosmetickým salonem a různými druhy masáží ( čokoládová, detoxikační medová, horké lávové kameny, tělové peelingy, mléčná koupel, bahenní koupel, koupel z řas, atd.) , solárium, tenisová hala a tenisový kurt, volejbalové hřiště, stolní tenis, kulečník, půjčovna kol a lyží, úschovna kol a lyží, lyžařská škola, parkoviště střežené kamerovým systémem, posezení u krbu, skibus a další.

**BONUS:**
volný vstup do hotelového bazénu, whirlpoolu a fitness centra v čase 07:00 - 11:00 hod. a 13:00 - 17:00 hod. Zdarma využití sauny a parní lázně v čase 13:00 - 17:00 hod. Relaxační služby (kosmetika a masáže) sleva 10%. Karta slev a výhod Harrachov card zdarma. Skipass do Harrachovského Skiareálu (pro vice denní skipasy) sleva 15%. Lyžařská škola sleva 10%. Půjčovna lyžařských potřeb sleva 10%. Skibus přímo od hotelu zdarma.
Celodenní animační program pro děti 6x denně 01.07. - 31.08.2015. V termínu 28.03. - 28.11.2015 k pobytu na 7 nocí a více nocí navíc 2 chodové obědové menu nebo lunch paket, využití tenisového kurtu sleva 40%.

Ubytování

**a)** ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, fénem, LCD TV/SAT, trezorem, telefonem a balkónem.
**b)** v rodinných čtyřlůžkových pokojích se sociálním zařízením, fénem, LCD TV/SAT, trezorem, telefonem a balkónem. Třetí a čtvrté lůžko v těchto pokojích je považováno za přistýlku.

Letní popis

Po celý rok nabízí hotel nepřeberné množství pohybových aktivit (bazén, tenis, stolní tenis, lyžování, horská kola, pěší túry) a možností relaxace v Relax & Care centru (kosmetika, antistresové a anticelulitidové procedury, koupele, rašelinové zábaly, aromaterapii, horké lávové kameny, sauna, solárium, vířivka, parní lázeň atd.). Návštěvníkům Harrachova jsou k dispozici tenisové školy, 2 minigolfová hřiště, letní přírodní koupaliště a Golf club Harrachov s vlastním hřištěm na Mýtinách. Kromě těchto sportů mohou návštěvníci Harrachova provozovat samozřejmě také pěší turistiku nebo v poslední době též velmi populární sjíždění řeky Jizery od Mýta na raftech.

Zimní popis

Harrachovský skiareál nabízí několik lyžařských sjezdovek všech stupňů obtížnosti, několik skokanských můstků včetně mamutího můstku pro lety na lyžích a běžecké závodní tratě. Sjezdovky jsou vybaveny moderním systémem umělého zasněžování, který umožňuje kvalitní lyžování až 5 měsíců v roce. Pro příznivce běhu na lyžích je udržováno několik běžeckých tratí, které mají označení pro turistické využití a také velká běžecká magistrála. Harrachov, jako jedno z mála krkonošských zimních středisek, umožňuje také na všechny sjezdovky přístup snowboardistům, kteří mohou zároveň využívat všechny lanové dráhy a vleky.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000