crosssearch
Obrázek není k dispozici

Hotel Pošta se nachází v centru Černý Důl, které patří k nejoblíbenějším střediskům zimních i letních sportů v Krkonoších.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Hotel Pošta se nachází v centru Černý Důl, které patří k nejoblíbenějším střediskům zimních i letních sportů v Krkonoších. Černý Důl leží na úpatí Černé hory (4 km od Jánských Lázní a 12 km od Vrchlabí), v nadmořské výšce 650 m.n.m, a má velmi dobrou polohu pro trávení dovolené v jakémkoliv ročním období.
V hotelu můžete využít dětský koutek s posezením a s TV, Wi-Fi připojení po celém hotelu zdarma. V hotelu nechybí lyžárna / kolárna. Pro hoty, kteří přijedou na motorkách je k dispozici garáž, kde si můžete bezplatně zaparkovat své motorky (doporučujeme při rezervaci zamluvit, prostor je omezen).

Ubytování

Ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a připojením k internetu přes Wi-Fi.

Letní popis

V letním období je možné vyrazit na kole či pěšky směrem na Černou horu (4 km), Janské Lázně (4 km), Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou a v neposlední řadě na Sněžku. Mnoho kratších tras můžete projít přímo v Černém Dole (Vápenická stezka, stezka za sv. Barborou , procházka Zrcadlovým údolím).
Pouhých 250 m od hotelu se nachází krytý bazén, bowling, tenisové kurty a dětské hřiště. Letní koupaliště je 4 km od hotelu.

Zimní popis

Skiareál Černý Důl je součástí SkiResort Černá Hota - Pec, dík čemuž je skvěle upravován. V Černém Dole si můžete zalyžovat na sjezdovkách všech obtížností, které mají celkem 6,5 km (70% z toho je uměle zasněžováno). V areálu najdete dětský lyžařský park (největší z celého SkiResrotu). Nově zde můžete využít Top Speed - trať s časomírou, kde si můžete změřit svoji sjezdovou rychlost. V a reálu platí jednotný skipas pro celý SkiResort. V rámci jednodenního lyžování, můžete využít i samostatný ceník areálu.

Pokud si budete chtít zalyžovat na Černé Hoře, můžete využít Skibus, který má zastávku přímo před hotelem.

Na běžky se můžete vydat krásnou trasou (5km) k Hofmannově boudě, na Černou Horu. Běžecké tratě začínají kousek od hotelu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000