crosssearch

Nově jsme pro Vás zařadili seniorský pobyt 55+, na který si můžete vzít i vnoučata. Ceny jsme pro Vás zvýhodnili již za 480 Kč/osobu a noc s polopenzí. Neváhejte a rezervujte si pobyt.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nově jsme pro Vás zařadili seniorský pobyt 55+, na který si můžete vzít i vnoučata.

Hotel v srdci Krkonoš Vám nabídne využití restaurace s Wi-Fi připojením k internetu, dětskou hernu, stolní tenis, hernu s kulečníkem, stolním fotbálkem a šipkami. V hotelu je také relax centrum s vířivkou a saunou. V létě je Benecko ideální výchozí bod jak pro pěší tak i pro cyklo turistiku. Oblíbeným turistickým cílem je vrchol hory Žalý, na kterém stojí historická rozhledna z roku 1892. Ze Žalého lze za dobrých klimatických podmínek vidět Kotel, mohylu Hanče a Vrbaty na Zlatém návrší, Medvědín, Černou horu i Sněžku. Na kole i pěšky se dostanete po značených trasách na Horní Mísečky, do Špindlerova Mlýna, do Vrchlabí nebo do malebného renesančního města Jilemnice.

Ubytování

Ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT a balkonem.

Letní popis

V létě je Benecko ideální výchozí bod jak pro pěší tak i pro cyklo turistiku. Oblíbeným turistickým cílem je vrchol hory Žalý, na kterém stojí historická rozhledna z roku 1892. Ze Žalého lze za dobrých klimatických podmínek vidět Kotel, mohylu Hanče a Vrbaty na Zlatém návrší, Medvědín, Černou horu i Sněžku. Výhled do vnitrozemí zase nabízí siluety Ještědu, Bezdězu, Ralska, Trosek, Kozákova, Tábora i Zvičiny.
Na kole i pěšky se dostanete po značených trasách na Horní Mísečky, do Špindlerova Mlýna, do Vrchlabí nebo Jilemnice. Malebné horské město Jilemnice je městskou památkovou zónou s renesančním zámkem z 16. stol., dnes je zámek sídlem Krkonošského muzea s expozicí lyžařství.

Zimní popis

V zimě je Benecko ideální střediskem zimních sportů. Naleznete zde sjezdové tratě všech obtížností se 4- sedačkovou lanovku, která začíná 200 m od hotelu. Přímo za hotelem je dětský vlek.
V zimě můžete využít půjčovny sportovního vybavení přímo v hotelu, možnost výuky lyžování a snowboardingu. Perfektní úprava, velké množství kilometrů, rozhledy do kraje a vysoká nadmořská výška dávající sněhovou jistotu, to je kombinace, díky níž Benecko nabízí jedny z nejlepších podmínek pro běžecké lyžování v České republice.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000