crosssearch

Hotel se nachází v srdci Národní přírodní rezervace Moravský kras, do které lákají tisíce turistů propast Macocha, vápencové jeskyně a unikátní plavba po podzemní říčce Punkvě. Tato oblast umožňuje řadu relaxačních aktivit. Nedaleko hotelu je stanice silničních vláčků...

Konečná cena za osobu od: 6 090 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Ubytování

hotelové pokoje jsou vždy s vlastním WC, sprchou, telefonem, rádiem a SAT/TV. Skladba pokojů – 2 studia, 36 dvoulůžkových pokojů a 4 jednolůžkové pokoje.

Vybavení Hotelu

K dispozici: restaurace, bar, letní terasy, výtah, směnárna a jiné služby. Přímo na místě na hosty čeká nabídka 33 rodinných výletů, které můžou z hotelu do blízkého okolí podniknout. Okolí hotelu nabízí řadu relaxačních aktivit: návštěva Punkevních jeskyní spojená s jízdou po podzemní říčce Punkvě, možnost pronájmu kuželny v nedalekém Blansku, jízda na koních, aj. Pro zpříjemnění dlouhých večerů rádi pro vás zorganizují hudební produkci dle přání. V těsné blízkosti je křižovatka turistických tras a naučná stezka. Nedaleko hotelu stanice silničních vláčků jezdících k Punkevním jeskyním, od kterých dále jezdí lanová dráha k propasti Macocha. V areálu nechybí půjčovna kol, jejíž význam je umocněn stávajícím uzavřením krasových žlebů pro automobilovou dopravu. Brno je vzdáleno 30 km. Vlastní hotelové parkoviště.

Poloha Hotelu

hotel se nachází v srdci Národní přírodní rezervace Moravský kras, do které lákají tisíce turistů propast Macocha, vápencové jeskyně a unikátní plavba po podzemní říčce Punkvě. Tato oblast umožňuje řadu relaxačních aktivit. Nedaleko hotelu je stanice silničních vláčků jezdících k Punkevním jeskyním, od kterých dále jezdí dráha k propasti Macocha.

Stravování

Typ stravy: snídaně - restaurace, večerní restaurace – piano bar, letní terasy. Snídaně je formou výběru ze snídaňového jídelního lístku + nápoj. Oběd je jednotný z tříchodového menu + nápoj. Večeře je formou tříchodového menu s výběrem ze tří teplých jídel + nápoj.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 92 termínů

Celkem 92 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000