crosssearch

V centru Sezimova Ústí II na náměstí s parkovou úpravou. Atraktivní oblast Táborska s řadou historických pamětihodností a zajímavým lesnatým povodím řeky Lužnice.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

v centru Sezimova Ústí II na náměstí s parkovou úpravou. Atraktivní oblast Táborska s řadou historických pamětihodností a zajímavým lesnatým povodím řeky Lužnice.

Vybavení hotelu

nově zrekonstruovaný hotel je držitelem certifikátu „Cyklisté vítáni“. K dispozici je restaurace s barem a nekuřáckým salonkem, posezení na terase, bazén s protiproudem, vodopádem a masážními tryskami, a nově přistavené wellness centrum - masáže, sauna, parní box, vířivá vana pro 4 osoby. Dále bar, bowling (2 dráhy) s barem s velkoplošnou projekcí, kulečník, šipky, stolní tenis, solárium, kadeřník, WiFi, půjčovna kol, vnitřní dětský koutek. Výtah k dispozici. V místě a okolí tenis, masáže, sportovní střelba, rybolov, hvězdárna, vyhlídkové lety, jízda na koni.

Stravovaní

polopenze - snídaně a večeře bufetovým způsobem (večeře jsou vč. zákusku nebo salátu). Fakultativně doplatek na plnou penzi – obědy výběrem z cca 5 druhů aktuální polední nabídky hotových jídel vč. polévky.

Koupání

hotelový bazén (13 x 5 x 1,6 m), řeka Lužnice (cca 1 km), Tábor - rybník Jordán s rekreační pláží a tobogánem (cca 4 km MHD).

Parkování

u hotelu zdarma nebo na okolních parkovištích za poplatek.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (lůžko běžné velikosti), sprcha, WC, telefon, TV SAT.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000