crosssearch

Priessnitzovy léčebné lázně

Česká Republika, Jeseníky (zobrazit na mapě) mapa

Priessnitzovy léčebné lázně leží v malebné poloze na svazích Studničního vrchu asi 2 km od města Jeseník, v průměrné nadmořské výšce 620 m, nejsevernějším výběžku Slezska a Moravy.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Poloha Hotelu

Priessnitzovy léčebné lázně leží v malebné poloze na svazích Studničního vrchu asi 2 km od města Jeseník, v průměrné nadmořské výšce 620 m, nejsevernějším výběžku Slezska a Moravy.

Ubytování

LD Priessnitz *** má bezbariérový vstup do budovy i balneoprovozu. Jeden pokoj je upraven pro handicapované hosty. Ubytování na celkem 246 lůžkách je v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Celkem 15 apartmá, 48 dvoulůžkových pokojů a 35 jednolůžkových pokojů má sprchu nebo koupelnu a WC, TV–SAT, telefon a balkon. Některé z těchto pokojů mají minibar. Ostatní pokoje jsou s tekoucí teplou a studenou vodou (koupelna a WC na poschodí), SAT/TV, telefonem a zčásti s balkonem. LD Bezruč *** - disponuje kapacitou 89 lůžek ve 33 dvoulůžkových a 23 jednolůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny sprchou a WC, fénem, SAT/TV, telefonem a minibarem. Většina pokojů má balkon. LD Jan Ripper *** - celkem 87 lůžek, z čehož je 15 pokojů jednolůžkových, 29 dvoulůžkových pokojů a 7 apartmá. Pokoje jsou vybaveny koupelnou a WC, SAT/TV, telefonem a minibarem. Většina pokojů je s balkonem. Oba lázeňské domy jsou bezbarierové a nabízejí jedinečný výhled na celé horské panorama Hrubého Jeseníku.

Stravování

Typ stravy: výborná kuchyně v hotelové restauraci.

Informace pro lyžaře

Lyžování: v blízkém okolí Priessnitzových léčebných lázní se nachází většina nejznámějších lyžařských center (SKI Centrum Miroslav, Ramzová, Petříkov, Ostružná, Červenohorské sedlo, Praděd) a nejbližší lyžařský vlek je vzdálen pouhých 300 m (nabízí také možnost večerního lyžování při umělém osvětlení). V jednom z nejznámějších areálů, ve SKI Centru Miroslav, mohou klienti ubytovaní v Priessnitzových léčebných lázních využít mimořádných slev na poskytované služby: 10 % na lyžařské vleky, 10 % na půjčovnu lyžařského vybavení a 10 % na výuku zajišťovanou zkušenými instruktory z lyžařské školy PROFI-SKI School.
 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000