crosssearch

Prožijte Silvestr a začátek nového roku s přáteli na horách. Horský hotel Moravice se nachází v překrásných údolích Hrubého Jeseníku v CHKO Jeseníky v blízkosti jeho nejvyšší hory Praděd.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Prožijte Silvestr a začátek nového roku s přáteli na horách. Horský hotel Moravice se nachází v překrásných údolích Hrubého Jeseníku v CHKO Jeseníky v blízkosti jeho nejvyšší hory Praděd. Pro hosty je k dispozici restaurace a baru, posezení u vnitřního krbu, samostatná klubovna s barem nebo připojení k internetu.
Lyžařské středisko Karlov patří mezi největší a nejnavštěvovanější střediska v Jeseníkách. V lyžařské oblasti je k dispozici celkem 18 sjezdovek všech obtížností (modrá, červená a černá) v celkové délce cca 12 km. Sjezdovky jsou pravidelně upravovány a většina je vybavena umělým zasněžováním.

Ubytování

**a) V budově ,,A"** ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích s umyvadlem s T + S vodou. Sprchy a WC jsou společné. Ubytování v budově ,,A" je vhodné pro lyžařské kurzy a školy v přírodě.
**b) V budově ,,B"** ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (sprcha a WC).

Zimní popis

V okolní velké možnosti pro sjezdové (16 vleků a 22 sjezdovek) i klasické lyžování, snowboard. Jedná se o jedno z nejznámějších zimních středisek s množstvím sjezdovek, v docházkové vzdálenosti od hotelu a desítky km běžeckých tratí.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000