crosssearch

Součásti hotelu je: Fit centrum, Snack bar, wellness - vířivky, masáže aj., restaurace a bazén s relaxační zónou. V blízkosti se nachází lyžařský areál se čtyřsedačkovou lanovkou, wellness centrum, fitness, tenis, bowling, solnou jeskyni, bazén, saunu a dalších min. 10...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Součásti hotelu je: Fit centrum, Snack bar, wellness - vířivky, masáže aj., restaurace a bazén s relaxační zónou. V blízkosti se nachází lyžařský areál se čtyřsedačkovou lanovkou, wellness centrum, fitness, tenis, bowling, solnou jeskyni, bazén, saunu a dalších min. 10 sportovních a relaxačních služeb. V okolí této lokality se nachází cca 110 kulturních a přírodních památek, které jsou vzdálené do 30 min. jízdy autem včetně druhé největší přehrady v ČR - Slezská Harta, která je již přístupná veřejnosti. V těsné blízkosti hotelu Imperial se nachází horní stanice čtyřsedačkové lanovky.

Ubytování

Ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, radiobudíkem, telefonem a připojením na internet přes Wi-Fi.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000