crosssearch

V létě se zde nabízí mnoho turistických i cykloturistických tras a to jak pro lehké rodinné výlety, tak pro dlouhé a náročné sjezdy. Naleznete zde také neobvyklé letové terény pro paraglaiding a pro milovníky houbaření. V hotelu s rodinnou atmosférou a příjemnou obsluhou jsou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


V létě se zde nabízí mnoho turistických i cykloturistických tras a to jak pro lehké rodinné výlety, tak pro dlouhé a náročné sjezdy. Naleznete zde také neobvyklé letové terény pro paraglaiding a pro milovníky houbaření. V hotelu s rodinnou atmosférou a příjemnou obsluhou jsou Vám k dispozici restaurace, bar, bistro, kulečník, stolní tenis a vířivka.

Ubytování

**a)** ubytování ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích Standard s možností přistýlky. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, TV a telefon.
**b)** ubytování ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích Superior (zrekonstruované pokoje ve 3. patře) s možností přistýlky. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, TV a telefon.

Letní popis

Velké množství cykloturistických tras pro rodinné výlety i náročné sportovce. Spousta možností pro příznivce turistiky (6km chata Šerák, 5km chata Paprsek, nejkrásnější hřebenovka Jeseníků - od hotelu lanovou dráhou na Šerák, dále na Keprník, Červenohorské Sedlo, Praděd). Využít můžete i cykloturistické trasy a to jak pro lehké rodinné výlety, tak pro extrémně dlouhé a náročné sjezdy (15km). Naleznete zde také neobvyklé letové terény pro paraglaiding (převýšení 550m, jihozápad, východ, sever).

Zimní popis

150 m od hotelu jsou lyžařské vleky o délkách 1000 m, 400 m, 330 m. Nástupní stanice dvousedačkové lanové dráhy dlouhé 3180m. Možnost nočního lyžování. Snow tubing o délce 100m. Běžecké stopy přímo u hotelu. Přistávací plocha pro paraglaiding 100m (celoročně).

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000