crosssearch

Ruža Vjetrova

Černá Hora, Veliki Pijesak

Luxusní resort Ruža Vjetrova byl vybudován v r. 2009 a nachází se v městečku Dobra Voda, asi 12 km jižně od města Bar a asi 15 km severně od města Ulcinj. Areál je vystavěný v souznění s přírodou na mysu, známém díky svým jedinečným "větrným lázním" - větry všech směrů se tady...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Luxusní resort Ruža Vjetrova byl vybudován v r. 2009 a nachází se v městečku Dobra Voda, asi 12 km jižně od města Bar a asi 15 km severně od města Ulcinj. Areál je vystavěný v souznění s přírodou na mysu, známém díky svým jedinečným "větrným lázním" - větry všech směrů se tady setkávají a vytvářejí větrné růžice, podle kterých získal resort své jméno. Tato unikátní mikroklima spříjemňuje pobyt hostům z celé Evropy. Místo je oblíbené také pro vynikající možnosti na šnorchlování.

Vybavení

Restaurace, restaurace (a la carte) s terasou, kavárna, konoba, 2 venkovní bazény s lehátky a slunečníky, dětské hřiště, malá zoologická zahrada, klimatizace, plážový bar, pokojová služba, prádelna, čistírna, obchod s dárky a suvenýry, půjčovna aut, parkoviště, fax/kopírka, Wi-Fi připojení zdarma, úschovna zavazadel, možnost platby kartou.

Ubytování

Hotel Ruža Vjetrova nabízí velmi vkusné, designově vytříbené ubytování v pokojích a apartmánech (rozmístěných v 4 budovách) disponujících vlastním soc. zařízením, klimatizací, minibarem, trezorem, LCD TV, internetem (zdarma), terasou, většina pokojů a apartmánů je s výhledem na moře. Dvoulůžkové pokoje stylizované v několika barevných variantách (červená/modrá/černobílá/oranžová/zelená) - 35 m2 nebo 40 m2, manželská postel a rozkládací gauč vhodný pro max. 2 děti do 12 let nebo pro 1 dosp. osobu. Luxusní apartmán BILO 2+2 - 70 m2, ložnice s manželským lůžkem a obývací část s rozkládacím gaučem, kuchyňka, terasa s výhledem na moře. Bližší informace naleznete níže v popisu jednotlivých ubytovacích jednotek.

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře formou švédských stolů.

Sport

2 venkovní bazény s lehátky a slunečníky, sportovní hřiště na fotbal, basketbal, volejbal, tenisové kurty, dětské hřiště, malá zoologická zahrada. Naleznete zde také obchod s dárky a suvenýry.

Tipy na výlety

Dubrovník: patří mezi nejcennější památky v jihovýchodní Evropě. Dubrovník byl již v r. 1979 zařazený na seznam celosvětového kulturního dědictví organizace UNESCO. Skadarské jezero: největší sladkovodní plocha na Balkánu, ráj ornitologů, možnost výletu lodí. Kotor: přístavní město, kterého starobylá část je zapsaná na seznamu UNESCO.

Pláž

Oblázkově-písečná: dvě hotelové pláže v bezprostřední blízkosti resortu. Městská pláž je vzdálená asi 200 m a je dlouhá asi 480 m. Místní jedinečné klima je vhodné  k léčbě bronchitidy či astmy.

P 1/2+2BAC

Obsazenost 3-4 osoby, 35 m2 nebo 40 m2, manželská postel a rozkládací gauč vhodný pro max. 2 děti do 12 let nebo pro 1 dosp. osobu, soc. zařízení, klimatizace, minibar, trezor, LCD TV, internet (zdarma), terasa. Většina pokojů je s výhledem na moře.

BILO 2+2

Obsazenost 3-4 osoby, 70 m2, ložnice s manželským lůžkem a obývací část s rozkládacím gaučem, kuchyňka, soc. zařízení, klimatizace, minibar, trezor, LCD TV, internet (zdarma), terasa s výhledem na moře.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000