crosssearch

Apartmány Oliva jsou součástí stejnojmenného kempu ležícího přímo u písečné pláže. Utjeha, zvaná též Uvala Maslina (olivová zátoka - pojmenovaná po olivovnících, které zde rostou v hojném počtu), se nachází mezi městy Bar a Ulcinj (asi 12km).

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Apartmány Oliva jsou součástí stejnojmenného kempu ležícího přímo u písečné pláže. Utjeha, zvaná též Uvala Maslina (olivová zátoka - pojmenovaná po olivovnících, které zde rostou v hojném počtu), se nachází mezi městy Bar a Ulcinj (asi 12km). K rozvoju této oblasti přispělo i vybudování komplexu Rocky Beach, který na rozloze 10 000 m2 (přímo u pláže) nabízí venkovní bazény (včetně dětského bazénu), bar, restauraci či plážový servis (včetně sprch). Využít můžete také lodních taxi, které vás dovezou na zajímavé pláže v okolí, či do sousedních měst Bar, Ulcinj či Sutomore. V hlavní sezoně možnost výletů s průvodcem po Černé Hoře, do Albánska či chorvatského Dubrovníka (výlety organizují místní agentury - domluva na místě).

Vybavení

Parkování, možnost využití barbecue. Asi 50 m od apartmánů obchod. V letovisku se nachází komplex Rocky Beach s bazény (včetně dětského bazénu), barem a restaurací, taneční večery nebo diskotéky.

Ubytování

Apartmány Oliva nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu v apartmánech typu BILO a TRILO pro 3 a 4 osoby. Apartmány jsou vybaveny vlastním soc. zařízením, TV/SAT, klimatizací a balkonem nebo terasou. Většina apartmánů je s výhledem na moře. V nabídce jsou také třílůžkové klimatizované pokoje rodinného typu - dva pokoje mají vždy společné sociální zařízení, kuchyňský kout a dvě terasy (doporučujeme pro vícečlenné rodiny - dva pokoje spolu tvoří 6-lůžkový apartmán). Bližší popis každého typu ubytování naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování

Vlastní, s možností využití místních kulinářských specialit.

Sport

V místě komplex Rocky Beach (10 000 m2) - přímo u pláže - venkovní bazény (včetně dětského bazénu), bar, restaurace. Lodní taxi, které vás dovezou na zajímavé pláže v okolí, či do sousedních měst Bar, Ulcinj či Sutomore. V hlavní sezoně možnost výletů s průvodcem po Černé Hoře, do Albánska či chorvatského Dubrovníka (výlety organizují místní agentury - domluva na místě).

Tipy na výlety

Dubrovník: patří mezi nejcennější památky v jihovýchodní Evropě. Dubrovník byl již v r. 1979 zařazený na seznam celosvětového kulturního dědictví organizace UNESCO. Skadarské jezero: národní park, největší sladkovodní plocha na Balkánu, ráj ornitologů, možnost výletů lodí. Kotor: přístavní město, kterého starobylá část je zapsaná na seznamu UNESCO.

Pláž

Písečná: s hrubým pískem, vzdálená asi 20 m. Místní pláž byla oceněná Modrou vlajkou. Možnost využití plážového servisu v komplexu Rocky Beach (za poplatek) či návštěvy zajímavých pláží v okolí (lodní taxi - za poplatek).

Vlastni doprava

Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, pobytová taxa, ložní prádlo a ručníky, služba tel. asistence, garanční pojištění, DPH.

BILO 3 - jednotka1A

Obsazenost 3 osoby, 3 lůžka, jedna ložnice a místnost s kuchyňským koutem, soc. zařízení, klimatizace, TV/SAT, balkon nebo terasa. Většina apartmánů je s výhledem na moře.

BILO 4 - jednotka2A

Obsazenost 4 osoby, 4 lůžka, jedna ložnice a místnos s kuchyňským koutem, soc. zařízení, klimatizace, TV/SAT, balkone nebo terasa. Většina apartmánů je s výhledem na moře.

TRILO 4 - jednotka3A

Obsazenost 4 osoby, 4 lůžka, 2 ložnice a místnost s kuchyňským koutem, soc. zařízení, klimatizace, TV/SAT, balkon nebo terasa. Většina apartmánů je s výhledem na moře.

P 1/3 - jednotka4A

Obsazenost 3 osoby, 3 lůžkový pokoj s klimatizací. Rodinné pokoje - dva třílůžkové pokoje mají vždy společné sociální zařízení, kuchyňský kout a dvě terasy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000