crosssearch

Velmi příjemný rodinný hotel s přátelskou atmosférou se nachází v malém letovisku Kruče na samotném pobřeží a poskytuje krásný výhled na moře. Hotel je situován v blízkosti známého turistického a historického města Ulcinj (10 km) a rovněž nedaleko krásného města Bar (15 km).

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

velmi příjemný rodinný hotel s přátelskou atmosférou se nachází v malém letovisku Kruče na samotném pobřeží a poskytuje krásný výhled na moře. Hotel je situován v blízkosti známého turistického a historického města Ulcinj (10 km) a rovněž nedaleko krásného města Bar (15 km)

Sport a zábava:

sportovní a zábavné hry ve venkovním bazénu s mořskou vodou, stolní tenis, volejbal a nohejbal, posilovna. ANIMAČNÍ PROGRAM V ČESKÉM JAZYCE ZCELA ZDARMA.

Pláž:

pláž z betonových plat je vzdálená 50 m. V okolí se nacházejí další oblázkové pláže, které jsou snadno dostupné pěšky, cca 150 400 m.

Ubytování:

klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek s balkonem, SAT TV, trezor, lednička, WiFi připojení (zdarma), parking (zdarma).

Stravování:

LIGHT ALL INCLUSIVE snídaně a večeře formou švédských stolů, oběd výběrem ze dvou menu. K obědu a večeři jeden alkoholický nápoj zdarma (pivo nebo víno).

Vybavenost:

recepce, restaurace, bar s terasou, venkovní bazén s mořskou vodou, stolní tenis, hřiště na volejbal, nohejbal a posilovna

Náš názor:

hotel s přátelskou atmosférou nabízí komfortní ubytování a příjemné posezení v hotelové restauraci s výhledem na moře. Možnost podnikání autokarových či lodních výletů za krásami Černé Hory.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000