crosssearch

Apartmány Wiena v Ulcinj jsou umístěny v hezkém místě s borovicemi, blízko písečných i oblázkových pláží a centra města. Nabízí několik typů ubytovacích kapacit, takže uspokojí široké spektrum hostů.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Apartmány Wiena v Ulcinj jsou umístěny v hezkém místě s borovicemi, blízko písečných i oblázkových pláží a centra města. Nabízí několik typů ubytovacích kapacit, takže uspokojí široké spektrum hostů.

Vybavení

Vybavení apartmánů odpovídá tříhvězdičkové kategorii, každý apartmán disponuje balkonem, TV/SAT, kuchyňkou, klimatizací a Wi-Fi připojením k internetu. Z většiny apartmánů je krásný výhled na moře.

Ubytování

Ubytování v hezky zařízených dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových a rodinných apartmánech.

MONO 2:
Dvoulůžkový apartmán vybavený balkonem, TV/SAT, kuchyňkou, klimatizací, Wi-Fi připojením. Většina apartmánů disponuje výhledem na moře.

MONO 3:
Třílůžkový apartmán vybavený balkonem, TV/SAT, kuchyňkou, klimatizací, Wi-Fi připojením. Většina apartmánů disponuje výhledem na moře.

MONO 4:
Čtyřlůžkový apartmán vybavený balkonem, TV/SAT, kuchyňkou, klimatizací, Wi-Fi připojením. Většina apartmánů disponuje výhledem na moře.

BILO 4:
Rodinný apartmán (2 oddělené pokoje, max 4 osoby) vybavený balkonem, TV/SAT, kuchyňkou, klimatizací, Wi-Fi připojením. Většina apartmánů disponuje výhledem na moře.

BILO 6:
Rodinný apartmán (2 oddělené pokoje, max 6 osob) vybavený balkonem, TV/SAT, kuchyňkou, klimatizací, Wi-Fi připojením. Většina apartmánů disponuje výhledem na moře.

Stravování

Vlastní, restaurace, využití kuchyňky.

Sport

Vyžití v centru města plném zábavy (hlavně v letní sezoně), hezké písečné nebo oblázkové pláže.

Tipy

Ulcinj: Velmi oblíbené výletní místo pro turisty z celého světa. Je umístěno v nejjižnější části Černé Hory, kde jsou nejkrásnější pláže. Proto je  Ulcinj ideálním místem pro rodiny s dětmi, páry či mládež. Písečné pláže , jako je Velika Plaža a Mala Plaža jsou velmi vhodné pro děti, protože ze začátku není voda hluboká, přístup do moře je pozvolný, takže dává dětem možnost koupání v blízkosti pobřeží a rodiče tak mohou být bez starostí a užít si vysněnou dovolenou bez jakéhokoliv stresu. Město Ulcinj také disponuje velkou škálou kulturních a zábavných akcí, hlavně během léta. Ulice, pláže, restaurace, kluby a diskotéky to jsou vždy plné lidí z celého světa, z různých kultur a národů a všichni mají stejný cíl - zažít zábavné a příjemné chvíle u moře.

Pláž

Písečná/oblázková; asi 150 od apartmánu.


 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000