crosssearch

Romance

Černá Hora, Ulcinj

Apartmány Romance se nacházejí přímo u nejdelší písečné černohorské pláže Velika Plaža. Jsou udeálním místem pro strávení pohodové dovolené u moře v zajímavém letovisku pro páry či rodiny s dětmi.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Info:

Check in 11:00-20:00 /Check out 9:30-10:30

Poloha:

Apartmány Romance se nacházejí přímo u nejdelší písečné černohorské pláže Velika Plaža. Jsou udeálním místem pro strávení pohodové dovolené u moře v zajímavém letovisku pro páry či rodiny s dětmi.

Vybavení:

Parkování a wi-fi připojení k internetu zahrnuto v ceně. Možnost transferu z a na letiště či zapůjčení automobilu.

Ubytování:

Nabízíme Vám ubytování v hezky zařízených apartmánech s klimatizací a balkonem. Některé apartmány disponují také výhledem na moře. Bližší popis apartmánů naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

Stravování:

Vlastní. Možnost využití zařízené kuchyňky, či návštěva místních nedalekých restaurací (nejbližší restaurace je vzdálena asi jen 200 m).

Sport:

Vyžití v centru města plném zábavy (hlavně v letní sezoně), hezké písečné pláže.

Tipy:

Ulcinj: Velmi oblíbené výletní místo pro turisty z celého světa. Je umístěno v nejjižnější části Černé Hory, kde jsou nejkrásnější pláže. Proto je  Ulcinj ideálním místem pro rodiny s dětmi, páry či mládež. Písečné pláže , jako je Velika Plaža a Mala Plaža jsou velmi vhodné pro děti, protože ze začátku není voda hluboká, přístup do moře je pozvolný, takže dává dětem možnost koupání v blízkosti pobřeží a rodiče tak mohou být bez starostí a užít si vysněnou dovolenou bez jakéhokoliv stresu. Město Ulcinj také disponuje velkou škálou kulturních a zábavných akcí, hlavně během léta. Ulice, pláže, restaurace, kluby a diskotéky to jsou vždy plné lidí z celého světa, z různých kultur a národů a všichni mají stejný cíl - zažít zábavné a příjemné chvíle u moře.

Pláž:

Písečná: nejdelší ulcinjská pláž Velika Plaža, asi 200 m od apartmánů.

Moře:

asi 200 m od apartmánů.

Moře:

asi 200

Centrum:

asi 5 000

Další:

Možnost pobytu s domácím mazlíčkem na vyžádání, bez dalších poplatků.

Speciální popis:

15% sleva při koupi zájezdu

MONO 2:

Obsazenost 2 osoby, studio s balkonem (bez výhledu na moře), asi 32 m2, klimatizace, kuchyňský kout, koupelna s ručníky, lednička, TV/SAT.

BILO 4:

Obsazenost 4 osoby, apartmán s balkonem (bez výhledu na moře), asi 55 m2, klimatizace, kuchyňský kout, koupelna s ručníky, lednička, TV/SAT.

BILO 5:

Obsazenost 5 osob, apartmán s balkonem a výhledem na moře, asi 45 m2, klimatizace, kuchyňský kout, koupelna s ručníky, lednička, TV/SAT.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000