crosssearch

Panorama

Černá Hora, Ulcinj

Apartmány Panorama se nacházejí ve známém a často navštěvovaném městě Ulcinj, které je zároveň městem nejjižnějším. Přesněji se nachází v areálu Pinjes na ulici Kosovska nad hotelem Mediteran. I když se nenachází přímo v rušném městě, nejsou ani daleko od pláže nebo od centra.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Apartmány Panorama se nacházejí ve známém a často navštěvovaném městě Ulcinj, které je zároveň městem nejjižnějším. Přesněji se nachází v areálu Pinjes na ulici Kosovska nad hotelem Mediteran. I když se nenachází přímo v rušném městě, nejsou ani daleko od pláže nebo od centra.

Vybavení

Apartmány Panorama jsou vybaveny různými druhy studií, ale také restaurací s velkou terasou a výhledem na moře směrem na starou část města Ulcinj. Výhledem na moře disponuje také většina apartmánů. Parkování zdarma přímo u apartmánů, rezervace předem není potřeba. Dále je tu možnost zapůjčení jízdních kol či automobilů, turistické informace, možnost dopravy z letiště.

Ubytování

Ubytování je možné v hezky zařízených dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových apartmánech, které jsou vybaveny klimatizací, samostanými koupelnami, TV/SAT, ledničkami a vybavenými mini-kychyňkami. Wi-Fi internet a parkování zdarma.

MONO 2:
Dvoulůžkový apartmán typu MONO s klimatizací, koupelnou, TV/SAT, ledničkou a vybavenou mini-kychyňkou. Wi-Fi internet a parkování zdarma. Některé apartmány vybaveny balkonem s výhledem na moře (ostatní výhled na parkoviště).

MONO 3 M:
Třílůžkový apartmán s výhladem na moře s klimatizací, koupelnou, TV/SAT, ledničkou a vybavenou mini-kychyňkou. Wi-Fi internet a parkování zdarma.

MONO 3:
Třílůžkový apartmán bez výhledu na moře s klimatizací, koupelnou, TV/SAT, ledničkou a vybavenou mini-kychyňkou. Wi-Fi internet a parkování zdarma.

MONO 4:
Čtyřlůžkový apartmán s klimatizací, koupelnou, TV/SAT, ledničkou a vybavenou mini-kychyňkou. Wi-Fi internet a parkování zdarma. Některé apartmány vybaveny balkonem s výhledem na moře (ostatní výhled na parkoviště).

Stravování

V ceně snídaně, možnost dokoupení večeří za příplatek.

Sport

Možnost zapůjčení jízdních kol či automobilů. Centrum města Ulcinj je vzdáleno asi do 1 km od apartmánů.

Tipy

Ulcinj: Velmi oblíbené výletní místo pro turisty z celého světa. Je umístěno v nejjižnější části Černé Hory, kde jsou nejkrásnější pláže. Proto je  Ulcinj ideálním místem pro rodiny s dětmi, páry či mládež. Písečné pláže , jako je Velika Plaža a Mala Plaža jsou velmi vhodné pro děti, protože ze začátku není voda hluboká, přístup do moře je pozvolný, takže dává dětem možnost koupání v blízkosti pobřeží a rodiče tak mohou být bez starostí a užít si vysněnou dovolenou bez jakéhokoliv stresu. Město Ulcinj také disponuje velkou škálou kulturních a zábavných akcí, hlavně během léta. Ulice, pláže, restaurace, kluby a diskotéky to jsou vždy plné lidí z celého světa, z různých kultur a národů a všichni mají stejný cíl - zažít zábavné a příjemné chvíle u moře.

Pláž

Písečná; asi 450 m od apartmánu.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000