crosssearch

Molabečirovič

Černá Hora, Ulcinj

Apartmány Molabečirovič jsou umístěny jen pár minut chůze od centra města Ulcinj. V jejich blízkosti se nachází také potřebné obchody a restaurace a další městské vyžití.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Apartmány Molabečirovič jsou umístěny jen pár minut chůze od centra města Ulcinj. V jejich blízkosti se nachází také potřebné obchody a restaurace a další městské vyžití.

Vybavení

Přímo u apartmánu se dá využít parkoviště pro celkem 7 automobilů, a to bez poplatku, stejně jako napojení na internet, taktéž bez dalších poplatků. V přízemí apartmánového domu se nachází společná kuchyň s jídelnou pro hosty. Před domem je také dětské hřiště. Navíc je možné zapůjčit si gril.

Ubytování

Ubytování je možné ve dvoulůžkových a třílůžkových apartmánech, kdy všechny jsou vybaveny ledničkou a koupelnou s ručníky. Ve třílůžkových apartmánech je také klimatizace. Některé z nich disponují balkonem s výhledem na město. Možnost použití pračky za poplatek.

MONO 2:
Hezky zařízené dvoulůžkové apartmány, vybavené ledničkou a koupelnou s ručníky. Některé apartmány disponují balkonem s výhledem na město.

MONO 3:
Hezky zařízené třílůžkové apartmány, vybavené ledničkou, koupelnou s ručníky a klimatizací. Některé apartmány disponují balkonem s výhledem na město.

Stravování

Vlastní, restaurace, možnost využití zmíněné společné kuchyně.

Sport

Vyžití v centru města plném zábavy (hlavně v letní sezoně), hezké písečné pláže.

Tipy

Ulcinj: Velmi oblíbené výletní místo pro turisty z celého světa. Je umístěno v nejjižnější části Černé Hory, kde jsou nejkrásnější pláže. Proto je  Ulcinj ideálním místem pro rodiny s dětmi, páry či mládež. Písečné pláže , jako je Velika Plaža a Mala Plaža jsou velmi vhodné pro děti, protože ze začátku není voda hluboká, přístup do moře je pozvolný, takže dává dětem možnost koupání v blízkosti pobřeží a rodiče tak mohou být bez starostí a užít si vysněnou dovolenou bez jakéhokoliv stresu. Město Ulcinj také disponuje velkou škálou kulturních a zábavných akcí, hlavně během léta. Ulice, pláže, restaurace, kluby a diskotéky to jsou vždy plné lidí z celého světa, z různých kultur a národů a všichni mají stejný cíl - zažít zábavné a příjemné chvíle u moře.

Pláž

Písečná; asi 750 m od apartmánu.


 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000