crosssearch

Hodžič

Černá Hora, Ulcinj

Apartmány Hodžič se nacházejí přímo ve městě Ulcinj, ale ne v jeho rušném centru, spíše v klidnější části. Přesněji v areálu zvaném Meterizi na ulici Vida Matanovica. Centrum města a hlavní silnice v Ulcinj je vzdálená asi 150 m pěšky.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Apartmány Hodžič se nacházejí přímo ve městě Ulcinj, ale ne v jeho rušném centru, spíše v klidnější části. Přesněji v areálu zvaném Meterizi na ulici Vida Matanovica. Centrum města a hlavní silnice v  Ulcinj je vzdálená asi 150 m pěšky.

Vybavení

Všechny apartmány jsou vybaveny koupelnou. Většina pokojů disponuje balkonem s výhledem na město a klimatizací (ve třech pokojích klimatizace není). V celém domě jsou k dispozici 3 kuchyně a velký společný balkon. Je zde také možné použití pračky za poplatek. Možnost parkování u apartmánu a zapůjčení grilu.

Ubytování

Ubytování je možné v pěkně vybavených dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových apartmánech vybavených koupelnou, televizí, ledničkou, malým kuchyňským koutem (nemusí být ve všech) a ručníky. Většina pokojů disponuje balkonem s výhledem na město a klimatizací.

MONO 2:
Dvoulůžkový apartmán s koupelnou, televizí, ledničkou, malým kuchyňským koutem (nemusí být ve všech) a ručníky. Většina pokojů disponuje balkonem s výhledem na město a klimatizací.

MONO 3:
Třílůžkový apartmán s koupelnou, televizí, ledničkou, malým kuchyňským koutem (nemusí být ve všech) a ručníky. Většina pokojů disponuje balkonem s výhledem na město a klimatizací.

MONO 4:
Čtyřlůžkový apartmán s koupelnou, televizí, ledničkou, malým kuchyňským koutem (nemusí být ve všech) a ručníky. Většina pokojů disponuje balkonem s výhledem na město a klimatizací.

Stravování

Vlastní, možnost návštěvy nedaleké restaurace v centru města.

Sport

Vyžití v centru města plném zábavy (hlavně v letní sezoně), hezké písečné pláže.

Tipy

Ulcinj: Velmi oblíbené výletní místo pro turisty z celého světa. Je umístěno v nejjižnější části Černé Hory, kde jsou nejkrásnější pláže. Proto je  Ulcinj ideálním místem pro rodiny s dětmi, páry či mládež. Písečné pláže , jako je Velika Plaža a Mala Plaža jsou velmi vhodné pro děti, protože ze začátku není voda hluboká, přístup do moře je pozvolný, takže dává dětem možnost koupání v blízkosti pobřeží a rodiče tak mohou být bez starostí a užít si vysněnou dovolenou bez jakéhokoliv stresu. Město Ulcinj také disponuje velkou škálou kulturních a zábavných akcí, hlavně během léta. Ulice, pláže, restaurace, kluby a diskotéky to jsou vždy plné lidí z celého světa, z různých kultur a národů a všichni mají stejný cíl - zažít zábavné a příjemné chvíle u moře.

Pláž

Písečná; asi 750 m od apartmánu.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000