crosssearch

Haus Freiburg

Černá Hora, Ulcinj

Příjemný rodinný hotel Haus Freiburg leží ve staré části města Ulcinj, na kopečku Pinješ, v blízkosti piniového hája. Díky své poloze disponuje krásným výhledem do okolí. Navštívit můžete nedaleké historické centrum Ulcinje nebo jenom oddechovat na krásné pláži známé svými...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Příjemný rodinný hotel Haus Freiburg leží ve staré části města Ulcinj, na kopečku Pinješ, v blízkosti piniového hája. Díky své poloze disponuje krásným výhledem do okolí. Navštívit můžete nedaleké historické centrum Ulcinje nebo jenom oddechovat na krásné pláži známé svými léčivými účinky.

Vybavení

Venkovní bazén, restaurace, parkovací místa - venkovní i v garáži.

Ubytování

Hotel Haus Freiburg nabízí ubytování v komfortně zařízených pokojích a ve 2-4-lůžkových suitách. Pokoje jsou vybavené vlastním soc. zařízením, TV/SAT, Wi-Fi internetem, klimatizací, lednicí, trezorem, minibarem, telefonem. Většina pokojů má balkon nebo terasu s výhledem na moře. Bližší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování

Snídaně. Možnost dokoupení polopenze (bližší info na vyžádání).

Sport

V okolí obchůdky, restaurace, bary či diskotéky nebo možnost shlédnutí historického centra města. Vyznavači potápění si můžou prohlédnout potopené město Oleotopolis či několik vraků nebo podmořské jeskyně. Kitesurfingový klub. Dále možnost windsurfingu, vodního lyžování, výletů lodí.

Tipy na výlety

Dubrovník: patří mezi nejcennější památky v jihovýchodní Evropě. Dubrovník byl již v r. 1979 zařazený na seznam celosvětového kulturního dědictví organizace UNESCO. Skadarské jezero: největší sladkovodní plocha na Balkánu, ráj ornitologů, možnost výletů lodí. Kotor: přístavní město, kterého starobylá část je zapsaná na seznamu UNESCO.

Pláž

Písečná: asi 750 m od hotelu. Navštívit můžete také tzv. Velikou plažu (dlouhá asi 12 km a široká 60 m). FKK pláž se nachází na ostrově Ada Bojana.

jednotka1A

Obsazenost 2 osoby, velký dvoulůžkový pokoj, soc. zařízení, TV/SAT, Wi-Fi internet, klimatizace, lednice, trezor, minibar, telefon. Většina pokojů má balkon nebo terasu s výhledem na moře.

jednotka2A

Obsazenost 2 osoby, typ ekonomy, jednodušší pokoj se dvěma samostatnými lůžky, soc. zařízení, TV/SAT, Wi-Fi internet, klimatizace, lednice, trezor, minibar, telefon. Většina pokojů má balkon nebo terasu s výhledem na moře.

jednotka3A

Obsazenost 2-4 osoby, dvoulůžkový pokoj, možnost umístění 1 dosp. os. nebo dvou dětí do 5 let na gauč (přistýlka), soc. zařízení, TV/SAT, Wi-Fi internet, klimatizace, lednice, trezor, minibar, telefon. Většina pokojů má balkon nebo terasu s výhledem na moře.

jednotka4A

Obsazenost 2-4 osoby, dvoulůžková ložnice a obývací místnost s gaučem, na který lze umístit dvě děti do 5 let, soc. zařízení, TV/SAT, Wi-Fi internet, klimatizace, lednice, trezor, minibar, telefon. Většina pokojů má balkon nebo terasu s výhledem na moře.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000