crosssearch

Grand Lido

Černá Hora, Ulcinj

Poloha: hotel Grand Lido se nachází v zeleni na začátku Veliké pláže, která je nejdelší na celém Jadranu (12 km). Hotel se nachází v hotelové čtvrti a je vzdálen cca 5 km od centra Ulcinu. Vybavenost: Recepce, restaurace, aperitiv bar, noční bar, kadeřnictví,velká terasa...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

hotel Grand Lido se nachází v zeleni na začátku Veliké pláže, která je nejdelší na celém Jadranu (12 km). Hotel se nachází v hotelové čtvrti a je vzdálen cca 5 km od centra Ulcinu.

Vybavenost:

Recepce, restaurace, aperitiv bar, noční bar, kadeřnictví,velká terasa s hudbou.

Ubytování:

dvoulůžkové pokoje, s vlastním sociálním zařízením, balkonem s výhledem na mořskou stranu nebo do parku.

stravování:

formou polopenze, snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu.

Sport a zábava:

basketbal, malý fotbal, stolní tenis, bowling, vodní sporty (banány, skútry, vodní lyžování), možnost zapůjčení sportovních potřeb. Ve městě Ulcinj se nachází spousta restaurací a středisek k zábavě.

Pláž:

v bezprostřední blízkosti hotelu (40 m), písečná, tzv. Veliká pláž, na pláži možnost pronajmutí slunečníků a lehátek za poplatek. Ulcinjsklá pláž se vyznačuje svými léčivými účinky písku, zbarven do černé barvy. Blahodárně působí na revma, kloubové a kožní onemocnění.

Náš názor:

místo má velikou přednost v přítomnosti Velike Plaže s tím nejjemnějším pískem. Oblast se také vyznačuje každodenními mírnými větry v odpoledních hodinách. Příjemné místo pro širokou veřejnost.

Základní stravování:

polopenze

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000