crosssearch

Firenze

Černá Hora, Ulcinj

Hotel Firenze leží ve staré části města Ulcinj, v blízkosti piniového háje. Leží na kopci s krásným výhledem do okolí. Navštívit můžete nedaleké historické centrum Ulcinje nebo jenom oddechovat na krásné pláži známé svými léčivými účinky.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel Firenze leží ve staré části města Ulcinj, v blízkosti piniového háje. Leží na kopci s krásným výhledem do okolí. Navštívit můžete nedaleké historické centrum Ulcinje nebo jenom oddechovat na krásné pláži známé svými léčivými účinky.

Vybavení

Parkoviště, restaurace s nabídkou místní i mezinárodní kuchyně.

Ubytování

Hotel Firenze nabízí příjemné ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích a ve čtařlůžkové suitě. Pokoje jsou vybavené vlastním soc. zařízením, TV/SAT, Wi-Fi internetem, klimatizací, lednicí, minibarem a balkonem nebo terasou. Většina pokojů má výhled na moře. Bližší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování

Snídaně - formou švédských stolů. Možnost dokoupení večeří.

Sport

V okolí obchůdky, restaurace, bary či diskotéky nebo možnost shlédnutí historického centra města. Vyznavači potápění si můžou prohlédnout potopené město Oleotopolis či několik vraků nebo podmořské jeskyně. Kitesurfingový klub.

Tipy na výlety

Dubrovník: patří mezi nejcennější památky v jihovýchodní Evropě. Dubrovník byl již v r. 1979 zařazený na seznam celosvětového kulturního dědictví organizace UNESCO. Skadarské jezero: největší sladkovodní plocha na Balkánu, ráj ornitologů, možnost výletů lodí. Kotor: přístavní město, kterého starobylá část je zapsaná na seznamu UNESCO.

Pláž

Písečná: asi 500 m od hotelu. Navštívit můžete také tzv. Velikou plažu (dlouhá asi 12 km a široká 60 m). FKK pláž se nachází na ostrově Ada Bojana.

jednotka1A

Obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj, soc. zařízení, Wi-Fi internet, klimatizace, lednička, minibar, TV/SAT, balkon nebo terasa.

jednotka2A

Obsazenost 3 osoby, třílůžkový pokoj, soc. zařízení, Wi-Fi internet, klimatizace, lednička, minibar, TV/SAT, balkon nebo terasa.

jednotka3A

Obsazenost 4 osoby, dvoupokojová suita se 4 lůžky, soc. zařízení, Wi-Fi internet, klimatizace, lednička, minibar, TV/SAT, balkon nebo terasa.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000