crosssearch

Hotel Cungu leží na začátku dlouhé písečné pláže (tzv. Velika plaža), u ústí řeky vlévající se do moře (blízko Ulcinjskej Solany). Hotel je u klientů oblíbený zejména díky dobré kuchyni, v restauraci můžete ochutnat místní speciality i grilované pokrmy.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel Cungu leží na začátku dlouhé písečné pláže (tzv. Velika plaža), u ústí řeky vlévající se do moře (blízko Ulcinjskej Solany). Hotel je u klientů oblíbený zejména díky dobré kuchyni, v restauraci můžete ochutnat místní speciality i grilované pokrmy. Navštívit můžete historické centrum Ulcinje nebo jenom oddechovat na krásné pláži známé svými léčivými učinky.

Vybavení

Parkoviště (pro 15 aut), restaurace s nabídkou místní i mezinárodní kuchyně.

Ubytování

Hotel Cungu nabízí příjemné ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích. Pokoje jsou vybavené vlastním soc. zařízením, TV/SAT, Wi-Fi internetem, klimatizací, lednicí, minibarem a balkonem nebo terasou. Většina pokojů má výhled na moře. Bližší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře formou švédských stolů.

Sport

V okolí obchůdky a restaurace. Ve starém městě Ulcinj taktéž restaurace, bary či diskotéky. Vyznavači potápění si můžou prohlédnout potopené město Oleotopolis či několik vraků nebo podmořské jeskyně. Kitesurfingový klub.

Tipy na výlety

Dubrovník: patří mezi nejcennější památky v jihovýchodní Evropě. Dubrovník byl již v r. 1979 zařazený na seznam celosvětového kulturního dědictví organizace UNESCO. Skadarské jezero: největší sladkovodní plocha na Balkánu, ráj ornitologů, možnost výletů lodí. Kotor: přístavní město, kterého starobylá část je zapsaná na seznamu UNESCO.

Pláž

Písečná: asi 100 m od hotelu, tzv. Velika plaža (dlouhá asi 12 km a široká 60 m). Ulcinjská pláž se vyznačuje svými léčivými účinky písku, zbarveného do černé barvy. Blahodárně působí na revma, kloubové a kožní onemocnění. FKK pláž se nachází na ostrově Ada Bojana.

jednotka1A

Obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj, soc. zařízení, Wi-Fi internet, klimatizace, lednička, minibar, TV/SAT, balkon nebo terasa.

jednotka2A

Obsazenost 3 osoby, třílůžkový pokoj, soc. zařízení, Wi-Fi internet, klimatizace, lednička, minibar, TV/SAT, balkon nebo terasa.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000