crosssearch

Penzion se nachází v klidnější části Ulcinje zvané Velika Plaža v první linii penzionů a hotelů na promenádě vedoucí ke 150 m vzdálené písečné pláži, táhnoucí se až k jižním hranicím země. Centrum historického města Ulcinj je vzdáleno cca 5 km (doprava je zajištěna mikrobusy...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

penzion se nachází v klidnější části Ulcinje zvané Velika Plaža v první linii penzionů a hotelů na promenádě vedoucí ke 150 m vzdálené písečné pláži, táhnoucí se až k jižním hranicím země. Centrum historického města Ulcinj je vzdáleno cca 5 km (doprava je zajištěna mikrobusy za cenu cca 1,- Euro/os./1 směr). V těsné blízkosti penzionu je několik obchůdků, marketů, pekárna, obchod s čerstvým ovocem a zeleninou, několik barů a restaurací. Nákupní ulice s další řadou restaurací, barů a obchodů začíná cca 300 m od penzionu. Autobusová zastávka je 300 m (spojení do centra města)

Ubytování

zajištěno v pohodlně zařízených dvoulůžkových pokojích s možností jedné nebo dvou přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním soc. zařízením (SWC), balkónem, klimatizací (zdarma), chladničkou, rychlovarnou konvicí a Wi-Fi (zdarma)

Vybavení

penzion má vlastní restauraci s příjemným posezením, Wi-Fi zdarma, parkování před penzionem zdarma

Stravování

snídaně formou švédského stolu, možnost zajištění polopenzí (snídaně + večeře - výběr z několika menu o 4 chodech: polévka, hlavní jídlo, salát a malý dezert či ovoce) nebo plných penzí (snídaně, večeře a obědy - hlavní jídlo s přílohou a sklenice nealko nápoje)

Pláž

nejproslulejší černohorská zvaná VELIKA PLAŽA táhnoucí se od penzionu Aksa až k jižní hranici Černé Hory. tvořená tmavším sametovým pískem s pozvolným vstupem do moře ocení nejen rodiny s malými dětmi. Místní písek má vyhlášené léčivé, blahodárné účinky pro osoby trpící bolestmi kloubů, svalů, ischiasem a kožními onemocněními. Klima má výrazné účinky při léčbě astmatu a bronchitidy

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000