crosssearch

Apartmány Aga se nacházejí blízko malé městské pláže a kromě krásného výhledu na moře z většiny apartmánů je odtud vidět i na starou část města Ulcinj. Jsou ideálním místem pro strávení dovolené v oblíbeném letovisku pro rodiny s dětmi či pro páry.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Info:

Check in 11:00-20:00/Check out 9:30-10:30

Poloha:

Apartmány Aga se nacházejí blízko malé městské pláže a kromě krásného výhledu na moře z většiny apartmánů je odtud vidět i na starou část města Ulcinj. Jsou ideálním místem pro strávení dovolené v oblíbeném letovisku pro rodiny s dětmi či pro páry.

Vybavení:

Parkování a wi-fi připojení k internetu zahrnuto v ceně. Možnost transferu z a na letiště či zapůjčení automobilu, možnost zapůjčení grilu.

Ubytování:

Nabízíme vám ubytování v apartmánech typu MONO a také v rodinných apartmánech až pro 5 osob. Z většiny apartmánů je výhled na moře, na střeše domu je také velká terasa. Bližší popis apartmánů naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

Stravování:

Vlastní. Možnost využití zařízené kuchyňky, či návštěva místních nedalekých restaurací (nejbližší restaurace je vzdálena asi jen 350 m).

Sport:

Vyžití v centru města plném zábavy (hlavně v letní sezoně), hezké písečné pláže.

Tipy:

Ulcinj: Velmi oblíbené výletní místo pro turisty z celého světa. Je umístěno v nejjižnější části Černé Hory, kde jsou nejkrásnější pláže. Proto je  Ulcinj ideálním místem pro rodiny s dětmi, páry či mládež. Písečné pláže , jako je Velika Plaža a Mala Plaža jsou velmi vhodné pro děti, protože ze začátku není voda hluboká, přístup do moře je pozvolný, takže dává dětem možnost koupání v blízkosti pobřeží a rodiče tak mohou být bez starostí a užít si vysněnou dovolenou bez jakéhokoliv stresu. Město Ulcinj také disponuje velkou škálou kulturních a zábavných akcí, hlavně během léta. Ulice, pláže, restaurace, kluby a diskotéky to jsou vždy plné lidí z celého světa, z různých kultur a národů a všichni mají stejný cíl - zažít zábavné a příjemné chvíle u moře.

Pláž:

Kamenitá: malá klidná pláž Liman, asi 250 m od apartmánů. V letovisku také hezké písečné pláže (Mala Plaža, Velika Plaža).

Moře:

asi 250 m od apartmánů.

Moře:

asi 250

Centrum:

asi 2 000

Další:

Možnost pobytu s domácím mazlíčkem na vyžádání, bez dalších poplatků.

Speciální popis:

15% sleva při koupi zájezdu

MONO 2:

Obsazenost 2 osoby, klimatizace, TV/SAT, kuchyňka se základním nádobím, lednička, sociální zařízení. Většina apartmánů má balkon s výhledem na moře.

MONO 3:

Obsazenost 3 osoby, klimatizace, TV/SAT, kuchyňka se základním nádobím, lednička, sociální zařízení. Většina apartmánů má balkon s výhledem na moře.

BILO 4-5:

Obsazenost 4-5 osob, rodinný apartmán, klimatizace, TV/SAT, kuchyňka se základním nádobím, lednička, sociální zařízení. Většina apartmánů má balkon s výhledem na moře.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000