crosssearch

Pro vyznavače klidné a romantické dovolené jsme připravili speciální nabídku osvědčeného klubového komplexu Ada Bojana Club, který se nachází na cca 600 ha velkém ostrově v deltě řeky Bojana (ostrov je s pevninou spojen mostem).

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

pro klienty - vyznavače klidné a romantické dovolené jsme připravili speciální nabídku osvědčeného klubového komplexu Ada Bojana Club, který se nachází na cca 600 ha velkém ostrově v deltě řeky Bojana (ostrov je s pevninou spojen mostem). Jedná se o naturistický komplex se dvěma oddělenými plážemi a je možné se setkat v areálu s naturisty, pro které je však vyčleněna samostatná pláž. Podél toku řeky Bojany se nacházejí romantické restaurace. Ada Bojana je také výborné výchozí místo pro využití výletů za krásami Černé Hory.

Vybavenost

recepce, restaurace, aperitiv bar, diskotéka (v provozu v červenci a srpnu), sportovní plochy, minimarket.

Ubytování

Typ A - dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek s balkonem nebo terasou, umístěné v jednoposchoďových budovách cca 70 m od pláže, vlastní soc. zařízení (nově zrekonstruované), TV, klimatizace a lednička. Typ L - vkusně vybavené zděné dvoulůžkové bungalovy s možností jedné přistýlky s terasou, vlastním soc. zařízením, TV, klimatizací. Nachází se v blízkosti pláže či přímo na pláži.

Stravování

LIGHT ALL INCLUSIVE - snídaně a večeře formou švédských stolů, oběd servírovaný výběrem ze dvou menu. Ke snídani káva, čaj, mléko, nealkoholické nápoje v neomezeném množství, k obědu alkoholický nápoj (pivo nebo víno) + neomezené množství nealkoholických nápojů, k večeři alkoholický nápoj (pivo nebo víno) + neomezené množství nealkoholických nápojů.

Pláž

překrásná písečná pláž v bezprostřední blízkosti, velice jemný písek a pozvolný vstup do moře, plážový servis (za poplatek).

Sport a zábava

tenisové kurty (za poplatek), fotbalové hřiště, jízda na koních (za poplatek), kitesurfing (za poplatek), vodní sporty na pláži, plážový volejbal, plážový fotbal. ANIMAČNÍ PROGRAM V ČESKÉM JAZYCE ZCELA ZDARMA.

Náš názor

romantické místo pro ideální rodinnou pohodovou a ničím nerušenou dovolenou. Ada Bojana je proto nazývána v Černé Hoře RÁJ U NÁDHERNÉ PLÁŽE.
Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000