crosssearch

Magnolija

Černá Hora, Tivat

Hotel Magnolia leží přímo v centru Tivatu, v městečku a turistickém letovisku v Tivatském zálivu Boky Kotorské. Stejně jako Herceg Novi jej místní nazývají Městem zahrad. U Tivatské zátoky je jedna ze šesti pláží Černé Hory, která byla oceněna Modrou vlajkou.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

hotel Magnolia leží přímo v centru Tivatu, v městečku a turistickém letovisku v Tivatském zálivu Boky Kotorské. Stejně jako Herceg Novi jej místní nazývají Městem zahrad. U Tivatské zátoky je jedna ze šesti pláží Černé Hory, která byla oceněna Modrou vlajkou.

Sport a zábava:

u hotelu se nachází krásná promenáda a samotné centrum Tivatu, kde se naskýtají nepřeberné možnosti využití zábavných programů, nákupů, restaurací, sportovních a kulturních aktivit.

Pláž:

oblázková pláž je vzdálená 150 m od hotelu, plážový servis (za poplatek, cca 4 €/den). V širším okolí leží další zajímavé pláže, které jsou snadno dostupné pěšky nebo místní dopravou.

Ubytování:

klimatizované dvoulůžkové apartmány s možností jedné přistýlky s balkonem nebo terasou, vlastní soc. zařízení, SAT TV, lednička, fén.

Stravování:

ALL INCLUSIVE - snídaně, oběd a večeře formou švédských stolů, neomezené množství alkoholických i nealkoholických nápojů v all inclusive baru (12:00-20:00).

Vybavenost:

recepce, restaurace, all inclusive bar, WiFi připojení (zdarma), parking (zdarma), wellness & beauty centrum (za poplatek), herna s šipkami a kulečníkem (za poplatek).

Náš názor:

luxusní hotel s příjemnou atmosférou v krásném městě Tivat. Klientům doporučujeme procházky po Tivatu a využití výletů k navštívení krás Černé Hory.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000