crosssearch

Vila Dijana

Černá Hora, Sveti Stefan

Luxusní vila s výbornou polohou a krásnou velkou terasou nad mořem. Sveti Stefan je romantické místo a je to srdce Černé Hory.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Sveti Stefan nebo chcete-li Svatý Štefan je jedním z nejpopulárnějších letovisek v Černé Hoře. Nachází se zhruba uprostřed černohorského pobřeží, jen 6 kilometrů na jih od Budvy. Město má dvě části. Staré město se nachází na malém ostrůvku spojeném s pevninou jen úzkou šíjí a pak novější část, která se nachází na pobřeží naproti ostrovu. Ač se to možná nezdá, tak v celém městě žije jen 500 stálých obyvatel. Sveti Stefan je nejproslulejší, nejzajímavější a nejfotogeničtější část černohorského pobřeží.

Sport a zábava

krásné romantické procházky okolo Sveteho Stefanu, možnost potápění s průvodcem na lodi, možnost rybaření na lodi, vodní sporty na pláži. Výborné výchozí místo k výletům po krásné Černé Hoře.

Pláž

oblázkovo-písečná pláž 200m od vily.

Ubytování

klimatizované luxusní dvoulůžkové, třílůžkové pokoje a čtyřlůžkové apartmány s balkonem nebo terasou a výhledem na moře, lednice, minikuchyňka, SAT TV, wifi zdarma, sociální zařízení.

Stravování

vlastní, s možností dokoupení snídaní. V blízkosti jsou restaurace a obchůdky.

Vybavenost

luxusní vila s krásnou velkou terasou s přímým výhledem na moře a Sveti Stefan, bazén, vířivka, malý bar pro hosty vily přímo na terase, wifi zdarma po celé vile, recepce, parkoviště zdarma.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000