crosssearch

Penzion Malibu

Černá Hora, Sutomore

Penzion se nachází na promenádě u oblíbené sutomorské pláže. Centrum Sutomore je od penzionu Malibu vzdáleno cca 500 m. Podél pláže vede promenáda, která nabízí velký výběr nákupních možností (butiky, obchůdky se suvenýry, zlatnictví), ale také celou řadu restaurací a kaváren.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

penzion se nachází na promenádě u oblíbené sutomorské pláže. Centrum Sutomore je od penzionu Malibu vzdáleno cca 500 m. Podél pláže vede promenáda, která nabízí velký výběr nákupních možností (butiky, obchůdky se suvenýry, zlatnictví), ale také celou řadu restaurací a kaváren.

Sport a zábava:

ycházky do blízkého okolí - pahorek Golo Brdo, odkud je nádherný výhled na celé Sutomore, zříceninu Haj-Nehaj či pozůstatek kláštera na výběžku Ratac. Široké možnosti posezení v místních kavárničkách, barech, pestrý výběr balkánské zábavy.

Pláž:

přímo u penzionu je písečně-oblázková pláž. Možnost zapůjčení lehátek a slunečníků za poplatek.

Ubytování:

klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, vlastní soc. zařízení, TV, lednička. Některé pokoje s výhledem na moře (za příplatek).

Stravování:

ALL INCLUSIVE - snídaně, oběd a večeře formou švédských stolů včetně nápojů (voda, džusy, pivo, víno) - v hotelové restauraci, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (pivo, džusy, víno, voda, minerálka, káva, čaj, rakije a snack občerstvení) v hotelovém All Inclusive baru (10:00-22:00). Stravování v blízkém hotelu Korali All Inclusive Club.

Vybavenost:

restaurace s terasou, WiFi připojení (zdarma), parking (zdarma).

Náš názor:

penzion je vhodný pro všechny generace.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000