crosssearch

Hotelový komplex se rozkládá přímo u krásné sutomorské pláže, dlouhé skoro 1300 m. Zlatavá barva písku, tyrkysové moře vysoké zelené hory vytvářejí výjimečnou krásu tohoto prostředí. Před hotelem se nachází plážová promenáda, která vede do centra Sutomore s obchůdky,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Letní pobyt Černá Hora je skvělou příležitostí, jak poznat krásy tamní Barské riviéry. Příjemné ubytování Vám poskytne hotel Korali, který je standardně zařízen a určen pro širokou klientelu (možnost stravování light all inclusive). Dovolená Černá Hora Vás zavede k tyrkysovému moři i na krásnou sutomorskou pláž se zlatavou barvou písku. Pro turisty je v rámci klubového programu ck kovotour připraveno zajímavé sportovní i kulturní vyžití. Letní zájezdy do Černé Hory si můžete zpestřit i romantickými procházkami po nádherné pobřežní promenádě, kde lze ochutnat některou z místních specialit. Dovolená v Černé Hoře v přitažlivém středisku Sutomore je správnou volbou pro aktivní turisty, kteří se zde mohou věnovat různým vodním sportům. Zájezd Černá Hora Vám zpříjemní i jedinečné lodní výlety po Barské riviéře.

Poloha

hotelový komplex se nachází přímo u oblíbené sutomorské pláže, dlouhé necelých 1300 m. Centrum Sutomore je od hotelového komplexu vzdáleno cca 300 m. Podél pláže vede promenáda, která nabízí nejen velký výběr nákupních možností (butiky, obchůdky se suvenýry, zlatnictví), ale také bohatou nabídku místních restaurací a kaváren.

Vybavenost

recepce, restaurace se 2 terasami, bar, parkoviště, televizní místnost v prostoru hlavní recepce, trezor na recepci (za poplatek), WIFI na recepci (zdarma), parkování u hotelu zdarma.

Ubytování

klimatizované standardně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky (pevné lůžko), vlastní soc. zařízení, SAT TV, telefon, fén, lednice a balkon. Dětská postýlka zdarma na vyžádání. Pokoj je možné obsadit až 3 osobami a jedním dítětem do 12 let bez nároku na lůžko.

Stravování

LIGHT ALL INCLUSIVE – snídaně, oběd a večeře formou švédských stolů v hotelové restauraci, místní alkoholické a nealkoholické nápoje, od 7 -9 hod. káva a čaj, nealkoholické nápoje, od 12-16 hod. a od 18-21 hod. pivo, víno, místní alkoholický nápoj, nealkoholické nápoje, káva, čaj.

Pláž

písčito-oblázková pláž vhodná pro děti se nachází přímo u hotelu. Na pláži jsou sprchy se sladkou vodou, plážové restaurace a bary, zábavné nafukovací vodní atrakce pro děti a dospělé. Plážový servis (2 lehátka a 1 slunečník) za poplatek.

Sport a zábava

služby klubového hotelu ZCELA ZDARMA, hřiště pro míčové hry (volejbal, basketbal, fotbal), stolní tenis, hřiště pro děti, plážový volejbal, vodní sporty a atrakce na pláži (za poplatek).

Náš názor

standardně zařízený hotel vhodný pro všechny generace, s krásnou zahradou a výbornou polohou přímo na pláži.

Program klubových hotelů

PROGRAM KLUBU JE ZCELA ZDARMA • bohaté animační programy pro děti i dospělé v češtině • sportovní a relaxační program • soutěže a sportovní turnaje • klub pro děti Plusíčko v češtině (hlídání dětí, program pro děti, karneval, diskotéky) • zumba, aerobic • zábavné hry, kreativní činnosti a kulturní programy • večerní animační programy a představení pro všechny • karaoke, pěvecké vystoupení • stardance (taneční večery) • promítání filmů pro děti i dospělé • slevy ve vybraných restauracích a obchodech

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000