crosssearch

Komplex Zlatna Obala - pokoje

Černá Hora, Sutomore

Klubový komplex leží v jižní části Sutomore, jen 1 km pěší chůze od centra letoviska Sutomore, které lemuje veliký počet barů, restaurací, rybích restaurací, plážových barů, zlatnictví, butiků, minimarketů a diskoték.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

klubový komplex leží v jižní části Sutomore, jen 1 km pěší chůze od centra letoviska Sutomore, které lemuje veliký počet barů, restaurací, rybích restaurací, plážových barů, zlatnictví, butiků, minimarketů a diskoték. Leží ve svahovitém terénu, v jednom z nejzelenějších koutů poloostrova Ratac. Klub Zlatna Obala získal název podle přilehlé idylické ,,Zlaté" pláže, která se stává čarokrásnou při západu slunce, kdy vody Mediteránu se začnou zabarvovat do nádherně třpytivě zlatavé barvy. Čeká Vás hřejivý svět křišťálově-průzračné vody, oblázkové pláže a upravené plochy na opalování, povídání, relaxování a zábava. KLUBOVÝ KOMPLEX ZLATNA OBALA je rozdělen do jednotlivých pavilonů, které se rozprostírají kolem centrální budovy, kde se nachází recepce, bary, kavárna a restaurace, odkud je překrásný pohled na moře, okolní hory a k večeru na překrásný západ slunce. Jednotlivé pavilony jsou propojeny spolu s centrální recepcí a centrální budovou cestičkami a schůdky v nádherné zeleni. V blízkosti hotelu se nachází také nudistická pláž, která se poodkryje přímo pod útesy, na kterých jsou pozůstatky starobylého opevnění. Nad Zlatnou Obalou se tyčí zelení porostlé pohoří Rumija, které dosahuje ohromných výšek.

Vybavenost

dvě recepce, sejf na recepci (v ceně), restaurace s terasou, bar, plážový bar, kavárna, aperitiv bar, minimarket, ambulance, hlídané parkoviště, soukromá pláž pouze pro hotelové hosty, plážový servis (za poplatek), půjčovna aut, animační programy pro děti a dospělé.

Ubytování

jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje v jednotlivých pavilonech, se sprchou a WC, telefonem a ledničkou. Všechny pokoje disponují balkónem a výhledem na mořskou stranu.

Stravování

V centrální restauraci, polopenze, snídaně a večeře formou bufetu.

Pláž

písečná a oblázková, v bezprostřední blízkosti objektu, s možností plážového servisu za poplatek. Na pláži se nalézá sprcha se sladkou vodou.

Sport a zábava

služby Klubu Zlatna Obala, zábavní centra (diskotéky, bary, restaurace, kolotoče, herny) a sportovní kluby přímo v centru Sutomore.

Základní stravování

polopenze

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000