crosssearch

Komplex Zlatna Obala - AP, PAP

Černá Hora, Sutomore

Klubový komplex leží v jižní části Sutomore, jen 1 km pěší chůze od centra letoviska Sutomore, které lemuje veliký počet barů, restaurací, rybích restaurací, plážových barů, zlatnictví, butiků, minimarketů a diskoték. Leží ve svahovitém terénu, v jednom z nejzelenějších koutů...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

klubový komplex leží v jižní části Sutomore, jen 1 km pěší chůze od centra letoviska Sutomore, které lemuje veliký počet barů, restaurací, rybích restaurací, plážových barů, zlatnictví, butiků, minimarketů a diskoték. Leží ve svahovitém terénu, v jednom z nejzelenějších koutů poloostrova Ratac. Klub Zlatna Obala získal název podle přilehlé idylické ,,Zlaté" pláže, která se stává čarokrásnou při západu slunce, kdy vody Mediteránu se začnou zabarvovat do nádherně třpytivě zlatavé barvy. Čeká Vás hřejivý svět křišťálově-průzračné vody, oblázkové pláže a upravené plochy na opalování. KLUBOVÝ KOMPLEX je rozdělen do jednotlivých pavilonů, které se rozprostírají kolem centrální budovy, kde se nachází recepce, bary, kavárna a restaurace, odkud je překrásný pohled na moře, okolní hory a k večeru na překrásný západ slunce. Jednotlivé pavilony jsou propojeny spolu s centrální recepcí a centrální budovou cestičkami a schůdky v nádherné zeleni.

Vybavenost:

dvě recepce, restaurace s terasou, bar, plážový bar, kavárna, aperitiv bar, minimarket, ambulance, hlídané parkoviště, soukromá pláž pouze pro hotelové hosty, plážový servis (za poplatek), půjčovna aut, animační programy pro děti a dospělé.

Ubytování apartmány (2+2):

dvoulůžková ložnice, obývací část s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, TV, lednička, koupelna, WC, terasa. Na terase je stůl a židle. Všechny apartmány mají výhled na mořskou stranu. Apartmán nemá kuchyni. Apartmány je možné obsadit minimálně 3 a maximálně 4 osobami. Doporučujeme vždy umístit na přistýlky děti.

Ubytování poloapartmány (2+2):

apartmán se skládá z 1 velké místnosti, která je velmi vkusně vybavena a to 1 dvoulůžkovou postelí francouzského typu a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (doporučujeme děti). Součástí apartmánu je lednice, TV, psací stůl, koupelna se sprchou a vanou, WC. Apartmán nemá kuchyni. Na terase apartmánu jsou k dispozici židle a stůl. Všechny apartmány mají výhled na mořskou stranu. Apartmány je možné obsadit minimálně 3 a maximálně 4 osobami. Doporučujeme vždy umístit na přistýlky děti.

Stravování:

V centrální restauraci, polopenze, snídaně a večeře formou bufetu.

Pláž:

písečná a oblázková, v bezprostřední blízkosti objektu, s možností plážového servisu za poplatek. Na pláži se nalézá sprcha se sladkou vodou.

Sport a zábava:

služby Klubu Zlatna Obala, zábavní centra (diskotéky, bary, restaurace, kolotoče, herny) a sportovní kluby přímo v centru Sutomore.

Základní stravování:

polopenze

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000