crosssearch

Nově otervřený malý hotel Akapulco s kapacitou 20 pokojů se nachází v oblíbeném letovisku Sutomore. Centrum Sutomore je od hotelu vzdáleno asi 800 m. Podél pláže vede promenáda, která nabízí nejen velký výběr nákupních možností (butiky, obchůdky se suvenýry, zlatnictví), ale...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Info:

Check in: 14:00/Check out: 12:00

Poloha:

Nově otervřený malý hotel Akapulco s kapacitou 20 pokojů se nachází v oblíbeném letovisku Sutomore. Centrum Sutomore je od hotelu vzdáleno asi 800 m. Podél pláže vede promenáda, která nabízí nejen velký výběr nákupních možností (butiky, obchůdky se suvenýry, zlatnictví), ale také bohatou nabídku místních restaurací a kaváren.

Vybavení:

Recepce (otevřená 24 hod.), venkovní bazén, bar, restaurace, klimatizace, Wi-Fi.

Ubytování:

Hotel Akapulco nabízí ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s klimatizací. Bližší popis naleznete níže u ubytovacích jednotek.

Stravování:

Snídaně, možnost dokoupení obědů a večeří.

Sport:

Venkovní bazén, hřiště pro míčové hry (volejbal, basketbal, fotbal), stolní tenis, dětské hřiště, plážový volejbal, vodní sporty na pláži (za poplatek). V městečku restaurace, bary, obchůdky.

Zábavní centra (diskotéky, bary, restaurace, kolotoče, herny) a sportovní kluby přímo v centru Sutomore.

Tipy:

Jako tip na výlet můžeme doporučit asi 6 km vzdálené středověké městečko Stari Bar. První zmínka o něm pochází již z 9. století. Dnes slouží jako kulturní centrum s dobře zachovalými zbytky starých věží, ulic a městských hradeb, dominantou je katedrála svatého Jiří a kostel svatého Mikuláše pocházející z 12. a 14. století. Kromě kulturních památek zde najdete také velké množství olivovníků.

Pláž:

Písčito-oblázková: vzdálená asi 700 m od hotelu (pro hotelové hosty je zajištěn transfer z hotelu na pláž a zpět - zdarma). Na pláži jsou sprchy se sladkou vodou, plážové restaurace a bary, zábavné nafukovací vodní atrakce pro děti a dospělé. Plážový servis (2 lehátka a 1 slunečník) za poplatek.

Moře:

asi 700 m od hotelu

Moře:

700

Centrum:

800

Speciální popis:

20% sleva při koupi zájezdu do 15.2.2016

P 1/2:

Obsazenost 2 osoby. Standardní dvoulůžkový pokoj s vlastním soc.zařízením, balkon, minibar, trezor, TV, Wi-Fi, klimatizace, fén, ručníky, pantofle.

P 1/3:

Obsazenost 3 osoby. Standardní třílůžkový pokoj má dvě oddělené místnost s vlastním soc.zařízením, balkonem, minibarem, trezorem, TV, Wi-Fi, klimatizací, fénem, ručníky, pantofle.

P 1/4:

Obsazenost 4 osoby. Standardní čtyřlůžkový pokoj s vlastním soc.zařízením, balkon, minibar, trezor, TV, Wi-Fi, klimatizace, fén, ručníky, pantofle.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000