crosssearch

Palazzo Radomiri Heritage Boutique Hotel

Černá Hora, Kotor

Stylový Palazzo Radomiri sídlí v impozantním barokním paláci z počátku 18. století zrekonstruovaném na kouzelný butikový hotel, který stojí přímo na pobřeží a má své vlastní kotviště. Nachází se na příhodném místě pouhých 20 minut od letiště a přímo pod ním šplouchají vody...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Stylový Palazzo Radomiri sídlí v impozantním barokním paláci z počátku 18. století zrekonstruovaném na kouzelný butikový hotel, který stojí přímo na pobřeží a má své vlastní kotviště. Nachází se na příhodném místě pouhých 20 minut od letiště a přímo pod ním šplouchají vody zálivu Boka Kotorská.

Vybavení hotelu:

Původní vzhled a charakter budovy byly pečlivě zrestaurovány. Původní prvky se snoubí s moderním designem a funkčností. Vychutnejte si osvěžující nápoj v jednom z krásných salonků, užívejte si slunečních paprsků na molu, odpočiňte si na jedné z teras nebo se ochlaďte v bazénu s protiproudem. Wifi připojení k internetu zdarma, recepce 24 hodin, úschovna zavazadel, prádelna a čistírna oděvů, business centrum, společenské prostory, fitness centrum, sauna, masáže, pronájem kol, knihovna, venkovní bazén, zahrada, sluneční terasa.

Stravování:

Snídaně formou bufetu.

Vybavení pokoje:

Ve svém tradičně vyzdobeném a plně vybaveném pokoji s odhalenými kamennými stěnami si můžete užít středomořskou atmosféru a nádherné výhledy na úchvatný záliv.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000