crosssearch

Zlatibor

Černá Hora, Čanj

Hotel se nachází nejvýše ze všech hotelů Čanjské riviéry blízko svahů pohoří Rumija. Díky této příhodné pozice je z hotelu krásný panoramatický výhled na okolní hory, pláže a Jadran. Po chodníčku se dostanete na hlavní promenádu podél Čanjské pláže, kde se nacházejí...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

hotel se nachází nejvýše ze všech hotelů Čanjské riviéry blízko svahů pohoří Rumija. Díky této výhodné pozici je z hotelu krásný panoramatický výhled na okolní hory, pláže a Jadran. Po chodníčku se dostanete na hlavní promenádu podél Čanjské pláže, kde se nacházejí restaurace, bary, obchůdky a sportovní vyžití.

Vybavenost

recepce, aperitiv bar, restaurace s terasou a krásným výhledem do okolí, posezení se SAT TV, parkovací místa zdarma, obchůdky.

Ubytování

klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, vlastní soc. zařízením, SAT TV, lednička, balkon. Dětská postýlka zdarma na vyžádání. V pokoji zle ubytovat max. 3 dospělé osoby.

Pláž

krásná písečná pláž s oblázky, vzdálená 200 m od hotelu. Možnost pronájmu lehátek a slunečníků na pláži. Nedaleko se také nachází překrásná Kraljičina pláž, kterou můžete navštívit levným vodním taxi. Sprchy se sladkou vodou na pláži.

Sport a zábava

služby Klubového hotelu ZCELA ZDARMA, 3 hřiště na míčové hry, volejbalové hřiště, vodní sporty na pláži, spousta barů, restaurací, obchůdků a atrakcí na nedaleké plážové promenádě.

Náš názor

populární klubový hotel KOVOTOUR PLUS, který doporučujeme rodinám s dětmi, párům či ostatní klientele.

Program klubových hotelů

PROGRAM KLUBU JE ZCELA ZDARMA • bohaté animační programy pro děti i dospělé v češtině • sportovní a relaxační program • soutěže a sportovní turnaje • klub pro děti Plusíčko v češtině (hlídání dětí, program pro děti, karneval, diskotéky) • zumba, aerobic • zábavné hry, kreativní činnosti a kulturní programy • večerní animační programy a představení pro všechny • karaoke, pěvecké vystoupení • stardance (taneční večery) • promítání filmů pro děti i dospělé • slevy ve vybraných restauracích a obchodech

Popis

Letní pobyty v Černé Hoře v hotelu Zlatibor Club jsou správnou volbou pro seniory, kteří chtějí prožít dovolenou v pohodové destinaci na okouzlujícím Jadranu. Dovolená Černá Hora 2014 se může stát výjimečným zážitkem pro všechny lidi nad 55 let. Naše cestovní kancelář pro tuto věkovou skupinu připravila dotované pobyty pro seniory s pestrou škálou možností, jak si dovolenou báječně užít. Letní zájezd do Černé Hory s komfortním ubytováním v hotelu Zlatibor Club Vám ukáže veškeré krásy Čanjské riviéry i blízkého pohoří Rumija. Dovolená v Černé Hoře je ideálním tipem pro aktivní seniory, kteří mohou využít rekondiční masáže za speciální cenu nebo další relaxační programy. Léto 2014 se stane důkazem, že i v seniorském věku není pozdě na cestování za hranice naší země.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000