crosssearch

Krušík

Černá Hora, Čanj

Poloha: Komplex je situován v zeleni subtropické vegetace. Jednotlivé části komplexu jsou spojeny promenádou palem, exotických květů a plodin. Nad budovami se prudce svažují hory plné zeleně a bujné subtropické vegetace. Ubytování: Pavilony: ubytování je zajištěno v...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:
Komplex je situován v zeleni subtropické vegetace. Jednotlivé části komplexu jsou spojeny promenádou palem, exotických květů a plodin. Nad budovami se prudce svažují hory plné zeleně a bujné subtropické vegetace.

Vybavenost:
Centrální recepce, restaurace, bary, centrální sál, hřiště na volejbal, košíkovou, fotbal apod., možnost sejfu na recepci.

Ubytovaní:
Pavilony: ubytování je zajištěno v patrových pavilonech s klimati zovanými jednolůžkovými a dvoulůžkovými pokoji s možností 1 přistýlky, TV, ledničkou a sociálním zařízením. Jednotlivé pokoje disponují balkónem s orientací na mořskou stranu nebo na okolní mohutné hory.

Stravování:
Polopenze, snídaně i večeře formou švédských stolů.

Pláž:
Písečná pláž je dlouhá 1100 m a je vzdálená od jednotlivých pavilonů 250 - 350 m. Pláž je pokryta silnou vrstvou jemného a různobarevného písku, podle kterého se jmenuje „Perlová pláž“. Na pláži je možnost využití lehátek a slunečníků spolu se sprchami

Sport a zábava:
V komplexu se nachází spousta restaurací, barů, obchůdků, marketů, kiosků na promenádě. Využít můžete také nabízené vodní sporty a zábavu na pláži.

Náš názor:
Standardní ubytovací zařízení s velkou možností zábavy a sportu. Doporučujeme pro rodinnou dovolenou.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000