crosssearch

Biserna Obala

Černá Hora, Čanj

Poloha: komplex je situován v zeleni subtropické vegetace. Jednotlivé části komplexu jsou spojeny promenádou palem, exotických květů a plodin. Nad budovami se prudce svažují hory plné zeleně a bujné subtropické vegetace. Vybavenost: centrální recepce, restaurace, bary,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

komplex je situován v zeleni subtropické vegetace. Jednotlivé části komplexu jsou spojeny promenádou palem, exotických květů a plodin. Nad budovami se prudce svažují hory plné zeleně a bujné subtropické vegetace.

Vybavenost:

centrální recepce, restaurace, bary, centrální sál, hřiště na volejbal, košíkovou, fotbal apod., možnost sejfu na recepci.

Ubytování-depandance:

ubytování je zajištěno v patrových pavilonech s jednoduše vybavenými dvoulůžkovými a třílůžkovými pokoji se sprchou a WC. Jednotlivé pokoje disponují balkónem s pohledem na mořskou stranu, nebo na okolní mohutné hory.

Stravování:

polopenze, snídaně i večeře formou švédských stolů.

Pláž:

oblázková pláž vzdálená od jednotlivých pavilonů od 250 - 350 m. Na pláži je možnost využití lehátek a slunečníků spolu se sprchami.

Sport a zábava:

v komplexu se nachází spousta restaurací, barů, obchůdků, marketů, kiosků na promenádě. Využít můžete také nabízené vodní sporty a zábavu na pláži. Nacházejí se zde také několik hřišť na míčové hry.

Náš názor:

standardní ubytovací zařízení s velkou možností zábavy a sportu. Doporučujeme pro rodinnou dovolenou.

Základní stravování:

polopenze

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000