crosssearch

Vily Park

Černá Hora, Budva

Poloha: Vily se nacházejí cca 300 m od hotelu Park ve zvýšeném parkovém terénu. Jednotlivé vily jsou spojeny chodníčkem a schůdky. Každá vila je složená z několika apartmánů. Vybavenost: Hosté ubytovaní ve vilách mohou využívat všechny služby hotelu Park - recepce, 2...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Vily se nacházejí cca 300 m od hotelu Park ve zvýšeném parkovém terénu. Jednotlivé vily jsou spojeny chodníčkem a schůdky. Každá vila je složená z několika apartmánů.

Vybavenost:

Hosté ubytovaní ve vilách mohou využívat všechny služby hotelu Park - recepce, 2 restaurace s terasou, aperitiv bar, TV místnost, květná zahrada a parkovací plocha u hotelu.

Ubytování:

Apartmány jsou plně vybaveny spolu se sociálním zařízením, vybavenou kuchyňkou a ledničkou. Apartmán disponuje terasou.

Stravování:

Formou polopenze, snídaně švédský stůl, večeře výběr z menu.

Sport a zábava:

Poblíž - přímo u promenády existuje spousta možností zábavy a sportu! Nepřeberné množství vodních sportů na pláži, skluzavky, tobogány, vodní skútry, vodní lyžování, kolotoče, herny, internet kavárny, plážové bary, obchůdky, butiky apod.

Pláž:

Oblázkově-písčitá pláž je od vil vzdálena 350 m (u hotelu Park). Možnost lehátek a slunečníků za poplatek, sprchy na pláži. Lze využít všechny výhody hotelu Park.

Základní stravování:

polopenze

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000